7 дрібниць, які здатні у два рахунки зруйнувати ваше життя

Протягом дня ми приймаємо незначні рішення, які негативно позначаються на нас: зайва чашка кави, шоколадний батончик, трата кожної вільної хвилини на соціальні мережі. Люди неосвічені в багатьох питаннях, пов'язаних зі здоров'ям розуму і тіла. Це може не шкодити життю в короткостроковій перспективі, проте в майбутньому цей ефект проявиться. Розповідаємо про 7 дрібниць, які здатні в два рахунки зруйнувати ваше життя, інформує Ukr.Media.

Нехтування фізичним та емоційним здоров'ям

Ми часто ігноруємо сигнали свого тіла: біль в шиї, спині, головні болі, проблеми з волоссям, нігтями. Аналогічно ми чинимо і з емоційними проблемами: намагаємося відвернути себе, закрити очі на неприємності і якось уникнути зіткнення з ними.

Ви повинні розуміти, що в організму є багато способів донести до нас, що щось йде не так. Причому це стосується як фізичного, так і ментального стану. Будьте уважнішими до себе. Якщо ви відчуваєте щось недобре, постарайтеся розібратися в причинах цього.

Антисоціальна поведінка

Проводити час наодинці з собою важливо. Без цього дійсно неможливо обійтися. Однак у жодному разі не варто кидатися в крайнощі. Не уникайте соціальних контактів. Для ментального благополуччя необхідно регулярно взаємодіяти з іншими людьми, інакше ви ризикуєте зруйнувати своє життя і залишитися на самоті.

Скарга

Ви можете стверджувати, що весь світ проти вас і що сам Всесвіт підкидає вам одну проблему за іншою. Але роль мученика не поліпшить стан справ. Навпаки, вам від цього стане тільки гірше.

Припиніть скаржитися на життя. Припиніть всіх навколо звинувачувати у своїх невдачах. Зосередьтеся на своїх діях і на тому, як вони відображаються на якості Вашого життя. Докладіть зусиль, щоб змінити ситуацію.

Нездорові відносини з їжею

Люди настільки спантеличилися питаннями здорового харчування, що почали переходити всі межі. Звичайно, нездорова їжа — це як і раніше поширена проблема, але надмірна заклопотаність питаннями харчування теж не піде вам на користь.

Припиніть пробувати на собі різноманітні дієти. Не знущайтеся з свого тіла. Вивчіть базові фізіологічні потреби організму. Складіть план харчування, який буде покривати потреби. І на цьому закрийте питання про харчування.

Вдаватися до речовин різного роду

Як і раніше багато людей намагаються знайти прості способи боротьби зі стресом. І, зрозуміло, лідерами стають алкоголь, нікотин і заспокійливі препарати. Якщо ви вирішуєте свої проблеми якимись речовинами, то ви лише заглушаєте біль. Рано чи пізно вам доведеться зіткнутися зі своїми демонами. І ця зустріч може зруйнувати ваше життя.

Не намагайтеся уникнути емоційних проблем подібним чином. Замість цього шукайте здорові способи підняти собі настрій: більше читайте, займайтеся спортом, йогою, практикуйте медитацію. Якщо ви не можете впоратися з проблемами самостійно, поговоріть з близькими людьми або зверніться за допомогою до професіонала.

Бездумні витрати

Кава, шматочок торта, пиріжок, шоколадний батончик, лимонад — на що ви витрачаєте гроші? Зверніть увагу на свої щоденні витрати. Порахуйте, у що вам обходяться всі ті "дрібні" радості, які, зазвичай, абсолютно не потрібні. Ви, напевно, будете здивовані тим, скільки ваших грошей витрачається даремно.

Спробуйте протягом тижня записувати кожну витрачену гривню. Після проаналізуйте отримані дані. Задумайтеся, на що ви могли б витратити гроші, які пішли на непотрібні покупки.

Неприйняття допомоги

Незалежність — це риса дорослої і зрілої людини, з цим не посперечаєшся. Однак це не означає, що ви, будучи дорослою і зрілою людиною, завжди і з усім повинні справлятися самостійно. Ви не одні в цьому світі. І ви не в силах протистояти негараздам, які можуть зустрітися на вашому шляху.

Якщо ви відчуваєте, що вам важко і що Ви ось-ось здастеся, поговоріть з ким-небудь. Попросіть поради, моральної підтримки, допомоги. У цьому немає нічого поганого, і ваша незалежність від цього нікуди не дінеться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *