10 типів жінок, з якими не можна одружуватися

Ось 10 популярних типажів жінок, яких вам краще уникати.

1. Жінка-радіо

Це така жінка, яка не замовкає. Ніколи. Якщо вона і зупиняється, то тільки для того, щоб віддихатися. Їй чомусь здається, що потрібно озвучувати вголос все, що відбувається в її житті. Вона завжди повинна домінувати в розмові і коментувати все, що діється довкола.

2. Відчайдушна дівчина

Спочатку буде здаватися, що з нею просто фантастично. Але тільки до тих пір, поки вона раптово не починати говорити про те, кого хотіла б бачити на вашому весіллі, а кого – ні. Далі – гірше: десь на п'ятому побаченні вона запитає вас, скільки ви хочете мати дітей, і як ви назвете вашу собаку (яку ви, звичайно, купите ще до весілля).

Коли жінка занадто квапить події і напосідається на чоловіка, йому дуже важко. І справа не в тому, що він "не готовий", а в тому, що вона, здається, готова кинутися на першого ж хлопця на першому ж перехресті, якщо він гарантує їй заміжжя.

3. Надмірно критична жінка

Що б ви не робили, цій жінці завжди буде недостатньо. Ніщо не називається "роботою", якщо це не робиться відповідно до її стандартів. Хто б що не сказав, це одразу буде вирвано з контексту і з якоїсь незрозумілої причини перетвориться на образу. Ми не знаємо, чому, але в цьому світі є жінки, які готові вести війну відразу проти всього світу.

У них багато емоційного багажу за спиною, і вони зроблять все, що перетворити ваше життя в одне безперервне з'ясовування стосунків. Нічого, крім страждань, така жінка дати не в змозі. Так що не треба одружитися в надії, що "шлюб все виправить". Після штампу в паспорті стане тільки гірше!

4. Дівчина-"обгортка"

Жінки цього типу можуть отримати золоту медаль за знання теоретичних основ і володіння практичними навичками сексу. Ось тільки, зазвичай, їхній інтелект, – точніше, його наявність, здається "спірним". Усі ми хоча б раз в житті бачили жінок, які виглядають просто шикарно, але тільки до тих пір, поки не відкриють рот.

Стосунки з жінкою такого типу завжди виглядають однаково: спочатку вам якось страшно приводити її в будинок до батьків, а потім ви сходите з розуму від розмов про те, як робиться манікюр, педикюр або завивка. На жаль, більшість надзвичайних дівчат, яких ви бачите на вулицях, потрапляють під цю категорію.

5. Принцеса без горошини

Це теж страшно. Така жінка – навіть якщо зламає ніготь – буде телефонувати вам в надії на те, що ви негайно кинете роботу і примчите їй "на допомогу". Тато завжди говорив їй, що вона – принцеса, і вона вірить, що так буде все її життя.

6. Чіпка дівчинка

Ця жінка – неприємність сама по собі. Тому що вона нікуди, взагалі нікуди не може вийти без свого чоловіка! Вона буде по 20 разів на день дзвонити на мобільний і взагалі зробить вас єдиним, що існує у Всесвіті. Вона задушить вас своєю любов'ю.

7. Матуся

Такій жінці не потрібен чоловік, їй потрібна ще одна дитина для того, щоб доглядати за нею. Строго кажучи, чоловік їй взагалі потрібен тільки для зачаття. З усім іншим вона розбереться сама.

8. Шукачка скарбів

Ця жінка любить вас тільки в ті моменти, коли ви купуєте їй годинник з діамантом. На першому побаченні її найбільше хвилює, на якому автомобілі ви їздите, де живете і де відпочиваєте.

Їй просто потрібен "татко", який вирішить всі її проблеми взамін за "5 хвилин відрази". Тому вона кине вас на наступний день після того, як зрозуміє, що нічого дорожчого, ніж колишній, ви їй вже не купите.

9. Клубна дівчинка

У неї красиве обличчя з повними губами, великі очі, довгі ноги і проблеми з пам'яттю. Спочатку труднощів з такими дівчатам небагато: хіба що вас буде трохи дратувати, що вона постійно демонструє себе не тільки вам, але і всім іншим.

Але якщо ви не Гаррі Поттер, її безтурботність і дружелюбність скоро закінчаться. Вона протверезіє. Якщо ви спробуєте зрозуміти її ближче, то дізнаєтеся, що в житті її не хвилює нічого, окрім вечірок. І що найчастіше вона займається сексом в машині.

10. Феміністка

Цей тип жінок не може отримувати задоволення від чоловіків за замовчуванням. Тому з ними все завжди буде не так. Просто вони вважають, що всі жіночі страждання – від чоловіків. І ніщо, ніщо не змусить їх змінити свою точку зору.

Ви винні. Хоча б тому, що ви – чоловік. Крапка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *