10 ознак, які свідчать про те, що чоловік розіб’є вам серце

Кинути або не кинути — ось у чому питання. Якби саме ця дилема свого часу турбувала Гамлета, напевно, усе було б набагато простіше. Однак філософське питання "Бути чи не бути?" здалося йому більш цікавим. Втім, справа тут зовсім не у Гамлеті. Причиною усього є він, той самий прекрасний принц, з яким, дотримуючись клятви працівникові РАЦСу, ви проживете усе життя.

Але якщо вас гризуть сумніви щодо вашого майбутнього, прийшов час перевірити, а чи з тієї казки ваш принц?

Ось 10 приводів замислитися про ваші стосунки:

Брак уваги

Ви вже забули, коли він востаннє надсилав повідомлення зі словами "Доброго ранку" або "Я тебе кохаю", а дзвінки від нього взагалі стали рідкісними. Переносити побачення за годину до зустрічі увійшло у його звичку, а свою поведінку він пояснює купою справ і неймовірною зайнятістю. Обіцянки передзвонити закінчуються тим, що… та нічим вони не закінчуються. А якщо ви передзвоните йому самі, то ризикуєте отримати холодну і коротку відповідь: "Я забув".

Друзі для нього важливіші

Що може бути кращим за зустріч з коханою дівчиною (якщо, звичайно, слово "кохана" ще не втратило свою актуальність)? Звичайно, футбол, пиво, риболовля та купа друзів. Принаймні ваш бойфренд вважає саме так. Хто сперечається, що чоловіча дружба — свята справа? Але про відносини теж забувати не варто.

Зустрічі з друзями — своєрідні VIP-заходи, на яких вам бути присутньою не рекомендується. Але що робити, якщо романтичні вечори залишилися позаду, а чоловічі посиденьки організовуються мало не щодня? Вихід один: зустрічатися з ним у колі ваших спільних друзів. Або не зустрічатися взагалі, інформує Ukr.Media.

Жадібність

Ресторани, походи до театру і кінотеатру стали вашою нездійсненною мрією. А про подарунки та квіти ви взагалі вже забули. Зате порадувати себе коханого дорогими покупками йому ніщо не заважає. Схоже, він не готовий витрачати на вас гроші. І його поведінка говорить яскравіше за слова.

У вас немає цікавих тем для обговорення

Ваші розмови тепер обмежуються обговоренням побутових проблем, плітками про спільних знайомих або суперечками на різні теми. Він не підтримує вас і анітрохи не цікавиться вашим життям (коли востаннє він запитував, як у вас справи?). Зате йому й години не вистачить, щоб розповісти про усі свої проблеми, "подвиги" на роботі або інші події, значущість яких, як йому здається, перевищує усі показники за шкалою важливості.

Байдужість

Слова "Ти приголомшливо виглядаєш!" ви звикли чути від інших чоловіків, а не від нього, а фразу "Куди ти йдеш і коли повернешся?" він не вимовляє навіть заради пристойності. Слід визнати, що він за вас не турбується. Затримки на роботі, пізні повернення додому і нічні дзвінки на ваш номер його зовсім не цікавлять. Вам не доводиться розраховувати на його допомогу і підтримку. Загалом, фраза "і під час лиха, і під час радощів" точно не про вас. Наявність проблеми, застуда або просто поганий настрій змушують вас зателефонувати не йому, а друзям. Запитайте себе: чому? Можливо, ви не настільки близькі, як хотілося б?

Цікавість до інших дівчат

Дедалі частіше ви почали помічати, як він розглядає осіб, що проходять повз. Варто вам вийти, щоб попудрити носик, як за хвилину він вже захоплено розмовляє з незнайомою дівчиною. Не варто оскаржувати твердження, що дивитися на представниць прекрасної статі — звичайна справа для чоловіків. Це просто фізіологія. Однак у всьому добре знати міру. Тож якщо діагноз "потенційний ловелас" не піддається ніякому лікуванню, можливо, вам варто замінити "хворого"?

Ревнощі без приводу

Він телефонує вам п'ять разів на день і контролює кожен ваш крок. Навряд чи це говорить про безмежне кохання. Швидше, про недовіру. Він вважає вас своєю власністю, і навряд чи з часом це почуття зменшиться.

Він не хоче серйозних стосунків

Серйозні відносини — не те, до чого він прагнув протягом усього життя. Зустрітися, погуляти і розбігтися — ось його девіз. Він не поспішає знайомити вас зі своїми друзями і родичами. Вас такий стан речей зовсім не влаштовує, і, швидше за все, найближчим часом вам це просто набридне. Ви захочете родину, дітей, а йому таке бажання буде не до вподоби. У цьому разі не поспішайте з висновками: можливо, він ще просто не готовий до створення родини? Найкращий варіант — запитати його про подальші плани у вашому спільному житті. Якщо ж він не захоче нічого змінювати, тоді слід замислитися, а чи потрібна вам ця гра у пісочниці?

Згасання пристрастей

Куди поділося колишнє тяжіння одне до одного, яке ви постійно відчували? Минуло кохання, помідори зів'яли, а про пристрасть й зовсім не варто говорити. Ви більше не відчуваєте колишньої ейфорії від одного його погляду. Якщо вам важко і ви не знаєте, до чого йдуть ваші відносини, просто звільніть людину для пошуку свого справжнього кохання. Але не забувайте, що краще сім разів відміряти і один раз відрізати.

Зневага

У нього постійно змінюються плани, а ви дізнаєтеся про це… зовсім випадково! Ви постійно викриваєте його брехню. Він може миттєво зібратися і поїхати, зачинивши за собою двері і не пояснивши причин своєї поведінки. Не варто вірити словам "Я дуже сумував за тобою", які вимовляються лише напередодні пристрасної ночі. Особливо якщо весь попередній тиждень від нього не було жодного дзвінка. Якщо чоловік дійсно вас кохає, він не буде зникати на весь тиждень лише тому, що йому захотілося залишитись на самоті. У будь-якому випадку він обов'язково повідомить про свої плани і не залишатиме вас наодинці з невідомістю.

Нарахували у себе вже два приводи кинути хлопця? Не поспішайте лити сльози! Це лише можливість замислитися про ваші стосунки. А взагалі — краще знайти у собі сили і розлучитися з ним.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *