Як знімали новий кліп DOROFEEVA на пісню “Хартбіт”

Співачка DOROFEEVA випустила чуттєвий танцювальний трек "Хартбіт", який зняла зіркова українська режисерка Таню Муіньо. "Хартбіт" стала першою піснею з майбутнього повноформатного альбому Наді Дорофєєвої, який вийде восени.

Реклама

"Хартбіт" — історія про закоханість та чуттєвість, а також "роздуми про хлопців-нарцисів, які настільки “у собі”, що не помічають нічого навколо і не піклуються про почуття інших”, ділиться співачка. Партнером DOROFEEVA у кліпі став британський танцівник і манекенник Семюель Ділкес: разом із Надєю Дорофєєвою вони танцюють на вулицях Барселони, де відбувалися знімання відео, під сильною зливою.

Як знімали новий кліп DOROFEEVA на пісню
Знімання кліпу “Хартбіт”

Як знімали новий кліп DOROFEEVA на пісню

Спеціально для vogue.ua DOROFEEVA поділилася подробицями зі знімань відео.

“Фізично та морально це, напевно, найтяжчий кліп у моєму житті. У Барселоні дуже рідко бувають дощі, але саме на наш знімальний день випала затяжна злива. У нас не було змоги перенести фільмування, тому було ухвалене рішення все ж таки знімати. Всі страждання залишились поза кадром, але все, що відбувалося на майданчику, було дуже важко: 15 градусів, дуже сильний вітер, злива, яка заливала камери, ми всі наскрізь мокрі… Але злива додала цій роботі драми, якої, на мій погляд, не вистачало. І, як ми потім обговорили з Таню, вона нам стала в пригоді. Загалом у нас було півтори години тренування разом із Семюелом — на контемп з підтримками. Додайте до цього мою купу травм з колінами та погоду, щоб зрозуміти, що це було доволі стресово. Добре, що Таню має досвід роботи зі світовими артистами та знімає швидко”.

Як знімали новий кліп DOROFEEVA на пісню
Зйомки кліпу “Хартбіт”
Як знімали новий кліп DOROFEEVA на пісню
Знімання кліпу “Хартбіт”
Як знімали новий кліп DOROFEEVA на пісню
DOROFEEVA

Багато хто з фанатів співачки почув "Хартбіт" ще за кілька тижнів до прем'єри, адже DOROFEEVA запустила танцювальний челендж під нього у тіктоку. Користувачі платформи ще до релізу треку зняли понад 9 тисяч танцювальних відео з "Хартбіт".

Фото: Yulia Podolskaya

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *