Все, що відомо про третій сезон серіалу “І просто так…”

Серіал “І просто так…” повернеться на екрани з третім сезоном. Розповідаємо, чого очікувати від нових епізодів.

10

Реклама

Яким буде акторський склад третього сезону?

"Ми раді поділитися новинами про те, що з моменту запуску другого сезону “І просто так…” став найпопулярнішим серіалом HBO Max на сьогодні, — сказала голова HBO Max Сара Обрі у заяві минулого літа. — Ми не можемо дочекатися, коли аудиторія побачить, куди третій сезон приведе наших улюблених ньюйоркців. Ми в захваті від того, що проводимо більше часу, розповідаючи нові історії про життя цих персонажів".

У будь-якому випадку, очікується, що більшість головних героїв, яких зіграли Сара Джессіка Паркер, Сінтія Ніксон, Крістін Девіс, Саріта Чоудрі, Ніколь Арі Паркер, Карен Піттман, Джон Корбетт, повернуться в нових епізодах. Однак ми більше не побачимо Сару Рамірес, яка грала Че Діас. 17 січня 2024 року з'ясувалося, що акторку прибрали з майбутнього сезону, а Рамірес написала в інстаграмі, що її час на шоу закінчився, тому що "кастинг-директори та агенти роблять чорні списки усіх акторів, хто підтримував палестинців у Газі". Інші джерела зсередини виробництва оскаржували ці претензії, кажучи: "Сара не була звільнена, тому що вона підтримує Палестину та припинення вогню. Сару звільнили, адже персонаж Че більше нічого не привносив у шоу. Після розриву стосунків Че і Міранди, персонаж вже не мав цінності. Сюжетна лінія Че як коміка, що бореться з власними проблемами, була марною тратою ефірного часу, і Сара це знала".

11

Чого очікувати від сюжету?

Більш детальна інформація, зрозуміло, ретельно зберігається в таємниці, але відсутність Че викликає цілу низку питань: куди піде сюжетна лінія Міранди? Чи може її згадка про Скіппера в минулому сезоні натякнула на повернення ще одного героя з оригінального серіалу "Секс і місто"? А Керрі та Ейдан будуть разом чи все ж продовжать свою п'ятирічну паузу? Саманта нарешті повернеться на екрани? Всі здогадки та гіпотези можуть здаватися безглуздими, але пам’ятайте: це шоу, яке шокувало глядачів смертю Біга у першому сезоні. Отже, очевидно, все може статися.

Коли вийде третій сезон “І просто так…”?

Через затримки виробництва, що виникли в результаті тогорічних страйків WGA та SAG-AFTRA, третій сезон серіалу “І просто так…” не повернеться на екрани аж до 2025 року, при цьому точна дата випуску ще не буде оголошена.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *