У Києві відбудеться благодійний концерт ансамблю “Київська камерата”

30 cічня в FairmontGrandHotelKyiv відбудеться великий благодійний концерт з назви “Друзі” від спільноти “Культура об’єднує. На сцену вийде один з найвідоміших українських оркестрів — Національний ансамбль солістів “Київська камерата” під керівництвом диригента Володимира Шейка. Усі кошти від концерту спрямують до благодійної організації “Фонд Андрія Хливнюка”.

10

Реклама

“Культура об’єднує” — нове товариство, покликане гуртувати українців та прихильників України в усьому світі навколо класичної музики. Ініціатором цього об'єднання є Національний ансамбль солістів “Київська камерата” — оркестр із понад 50-річною історією, та його художня керівниця, відома українська скрипалька Богдана Півненко. За словами Богдани, у планах нового товариства — виховувати повагу до академічних музикантів і колективів України, підтримувати музикантів, які продукують українську музику. Безпосередньо знайомити з музичними творами планується шляхом створення комунікативних платформ — концертів, лекцій, музичних хабів тощо.

Богдана Півненко1Богдана Півненко

Під час концерту 30 січня прозвучать твори світових та українських композиторів, зокрема кримськотатарського митця НазимаАмедова, який нині мешкає на території тимчасово окупованого Криму. Концерт відбудеться за участі хорової капели хлопчиків та юнаків “Дзвіночок” (художній керівник Рубен Толмачов) та дівочого хору “Вогник” під керівництвом Олени Соловей.

Концерт відбудеться 30 січня у FairmontGrandHotelKyiv.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *