Справжня відповідь на питання, чому Памела Андерсон з’являється без макіяжу

Ікона 1990-х Памела Андерсон — легенда, яка руйнує традиційні стандарти краси. Після своєї появи на Тижні моди в Парижі без макіяжу знаменитість продовжила використовувати "чистий образ" у рекламній кампанії Proenza Schouler весна-літо 2024. І зараз ми, здається, розуміємо, до чого все йшло.

Справжня відповідь на питання, чому Памела Андерсон з'являється без макіяжу0

Реклама

Цієї осені на Паризькому тижні моди Андерсон викликала фурор, коли вийшла під приціли камер без макіяжу. Звісно, таке рішення мало б сприйматися суспільством простіше, — втім, новина "порвала" заголовки. Можливо, це тому, що вибір Памели був неймовірно освіжним, зважаючи на жорсткі стандарти краси. "Я навіть не думала, що хтось взагалі помітить, — казала тоді вона. — Я робила це більше для себе".

Після того вірусного епізоду на Паризькому тижні моди минулого жовтня. Памела Андерсон була неймовірно затребувана. Тоді вона цілий тиждень ходила без макіяжу, викликаючи ажіотаж і спричиняючи численні дискусії про (не)реалістичні стандарти краси.

На питання, як вона тоді почувалася, вона відповідає іронічно: "Поміченою. Я почувалася так, наче всі звернули на мене увагу", — каже Андерсон, згадуючи той момент. Все — від її енергії до пухнастої в’язаної шапки, в якій вона виходить в Zoom, — здається теплим. "Це було як спробувати торкнутися води. Це було тепло, це було дружньо, це було наче запрошення".

Відтоді вона цілком призвичаїлася до своєї реальності без макіяжу, знявшись в рекламній кампанії ProenzaSchouler і з'явившись на BritishFashionAwards з "голим" лицем. А тепер 56-річна зірка запрошує всіх доєднатися до руху "шкіра передусім", бо має сенсаційну новину: разом із синами Брендоном і Діланом вона придбала бренд засобів для догляду за шкірою Sonsie.

Instagram

, sonsie (@sonsieskin)

Триетапна система догляду за шкірою Sonsie, як то кажуть, відгукнулась Памелі одразу на багатьох рівнях: вона веганська, crueltyfree, має продумане паковання, та пропонує просто доглядати за шкірою у тому стані, в якому вона перебуває, а не нав’язує типовий наратив "виправлення".

"Мова про те, щоб приймати себе "в моменті", — каже вона. — Кожен із нас пробував багато різних речей (засобів та процедур. — Прим. ред.) — спочатку це роблять твої друзі, потім — ти. Але я просто опинилася в точці, коли відчула: "Ось і все". Я просто хочу займатися собою, підтримувати шкіру зволоженою та піклуватися про себе, але я не хочу думати про завтра. Я хочу думати про те, що відбувається просто зараз. Жити і сприймати те, що відчуваю саме зараз".

Цей дух є продовженням того, що вона відчувала, коли вийшла без макіяжу в Парижі. (У попередньому інтерв’ю вона розповідала про той день: "Одягнувшись, я подумала: "Краще я піду прогулятися й помилуватися архітектурою Парижа, ніж три години просиджу в гримерному кріслі”).

За кілька тижнів по тому від дівчини свого сина Ділана, Поли Брасс, вона дізналася про BasicBalm бренду Sonsie на основі 34% сквалану.

Instagram

, sonsie (@sonsieskin)

Звичайно, Андерсон багато років поспіль пропонували долучитися до сфери краси. "З часів "Рятувальників Малібу", — каже вона. — Але мені вічно ввижалося занадто багато пластику. Незалежно від того, чи то був шампунь, чи то лінія для домашніх тварин, чи то косметичні засоби, — все, що я бачила, — було пластикове сміття, і я нічого не могла з цим зробити". Що більше часу вона проводила, користуючись Sonsie (в асортименті бренду також є суперсироватка та зволожувальна маска), то очевиднішою здавалася відповідь. "Це підійшло мені найкраще з усіх варіантів, які колись траплялися".

Андерсон не афішувала власну співпрацю з брендом протягом кількох місяців, але нині відзначається її офіційний дебют у сфері краси. Найближчими місяцями почнуть виходити засоби, над якими вона таємно працювала, і все надійде в продаж — як це називає Памела, "просто до спільноти".

"Думаю, кидати виклики красі завжди було частиною мого шляху, — каже вона зі сміхом. — І що мені подобається в Sonsie, — це не брехливі обіцянки, а прийняття себе та обставин. Не картати себе через щось, а просто відчувати себе трохи вільніше".

Текст: MargauxAnbouba, Альона Пономаренко
За матеріалами vogue.com

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *