Що дивитися на Netflix у лютому

Що дивитися на Netflix у лютому0 Поділитися

Серед найцікавіших новинок місяця на Netflix "Аватар. Останній захисник" для всіх шанувальників жанру фентезі; шведський фільм-катастрофа та, звісно, романтичні комедії до Дня закоханих.

"Один день"

Реклама

Події стрічки відбуваються в Едінбурзі у 1988 році. Емма та Декстер проводять ніч разом після випускного вечора і розлучаються вранці. Здається, вони навряд чи будуть разом: вона —дівчина з робітничого класу з Лідса, він — привілейований хлопець з Оксфордшира, але тепер їхні долі переплетені назавжди. "Один день" — фільм за мотивами роману Девіда Ніколса, справжнього бестселера 2009 року, перекладеного шістьма мовами в усьому світі.

8 лютого

"Агенція розбитих сердець"

11

Хто взагалі в наші дні закохується? Про це міркує молодий журналіст, який не дуже вірить у почуття. Він розпочинає нове розслідування, прагнучи викрити засновницю агенції знайомств, проте згодом неочікувано для себе пускається на пошуки власної втраченої здатності любити… Небанальний німецький ромком до Дня всіх закоханих, знятий ізраїльською режисеркою ШірелПелег.

14 лютого

"Безодня"

У центрі цього захопливого шведського фільму-катастрофи — Фрігга, начальниця служби безпеки на шахті Кіірунаваара, найбільшій підземній шахті в світі. Фрігга докладає всіх зусиль, щоб збалансувати свою роботу та сімейне життя, проте одного разу стається така катастрофічна подія, що жінка забуває про всі інші проблеми. Раптово ґрунт під ногами в місті Кіруна раптово починає хитатися, а на дорогах з'являються величезні тріщини. Місто потопає і падає в шахту, і Фрігга має вибратися сама та врятувати мешканців міста, перш ніж їх потягне в прірву…

"Аватар. Останній захисник"

Новинка Netflix для всіх поціновувачів жанру фентезі. Це історія про хлопчика з племені повітряних кочівників, Аанга, здатного підкорювати стихію повітря. В 11-річному віці хлопчик дізнався, що він Аватар — володар чотирьох стихій, і коли світ охоплює страшна війна, тільки він може врятувати людство. "Аватар. Останній захисник" — адаптація однойменного мультфільму 2005 року.

22 лютого

"Турист"

Події другого сезону серіалу "Турист" відбуваються в Ірландії. На тлі дивовижних пейзажів ми бачимо, як Елліот (ДжейміДорнан) і Хелен (Даніель Макдональд) протистоять друзям і ворогам. Коли вони намагаються розкрити таємниці минулого Елліота, їх незабаром втягують у давню сімейну ворожнечу, де вони стикаються з небезпечними наслідками минулих вчинків чоловіка.

29 лютого

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *