Найвродливіші французькі актриси всіх часів

Француженка — слово, яке вже саме собою вже випромінює ауру містики й чарівності. Здебільшого такі асоціації з’явилися завдяки поколінням талановитих актрис, здібності яких перевершили їхню фізичну вроду. У цьому матеріалі vogue.ua згадує про деяких з них.

Бріжіт Бардо

Клікніть і потягніть для переміщення0Бріжіт Бардо

Бріжіт Бардо — головна блондинка Франції, ікона не тільки своєї країни, але й світової культури. У світ кіно Бардо потрапила досить випадково. У 1949 році вона почала зніматися для модних журналів, а через рік випуск з її участю побачив режисер Роже Вадим і через знайомих познайомився з юною Бріжіт, запросивши її на проби. За 20 років активної роботи вона встигла знятися в 48 фільмах, записати безліч пісень і навіть була номінована на британську премію BAFTA. Її кар’єра тривала до середини 70-х років, після чого вона стала активісткою, захищаючи права тварин.

Реклама

Катрін Денев

Клікніть і потягніть для переміщення1Катрін Денев

Катрін Денев справедливо вважають однією з найкращих європейських актрис і найвидатніших французьких акторок усіх часів. Вона здобула визнання завдяки ролям холодних, відчужених і таємничих красунь у стрічках різних культових режисерів, серед яких Луїс Бунюель, Франсуа Трюффо й Роман Поланські. Зі своїм довгим світлим волоссям, палким поглядом і яскравим талантом Денев прокинулася відомою після виходу мюзиклу Жака Демі 1964 року “Шербурзькі парасольки”. Відтоді вона стала музою Іва Сен-Лорана й здобула безліч нагород за кар’єру, що охоплює понад сім десятиліть. Вона виграла кілька премій “Сезар” і закріпила свій статус однієї з найвідоміших француженок з номінацією на премію “Оскар” в 1992 році.

Ізабель Аджані

Клікніть і потягніть для переміщення2Ізабель Аджані

Ще одну легенду французького кіно Ізабель Аджані люблять за її неймовірну здатність віддаватися до останку кожній ролі. Акторка отримала найбільше почесних кінонагород. Аджані — єдина володарка п’яти премій “Сезар”, також двічі здобула нагороду у Каннах за найкращу жіночу роль і двічі була номінована на “Оскар”. Ізабель завжди вибирала складних персонажів, виводила на екран невимовні історії жінок і відмовлялася від ролей, які її не надихали.

Софі Марсо

Клікніть і потягніть для переміщення3Софі Марсо

Софі Марсо — успішна кінематографістка в багатьох напрямах: вона зробила вдалу кар’єру як актриса, режисерка, сценаристка й письменниця. Марсо стала популярною ще підліткою завдяки своїм дебютним фільмам “Бум” (1980) і “Бум 2” (1982), отримавши нагороду “Сезар” як найперспективніша актриса. За 10 років за допомогою різних вдалих проєктів Марсо стала міжнародною кінозіркою, а стрічкою, яка закріпила за нею цей статус, став дев’ятнадцятий фільм бондіани “І цілого світу мало”, у якому вона зіграла дівчину відомого спецагента.

Жанна Моро

Клікніть і потягніть для переміщення4Жанна Моро

Жанна Моро була не просто актрисою, а предтечею сучасної жінки. Кинувши школу в 16 років, вона незабаром розкрила свій талант у найбільшій театральній компанії країни Comedie Francaise. У кіно працювала з Луї Малем, Франсуа Трюффо, Луїсом Бунюелем, Роджером Вадимом та Орсоном Веллсом, який назвав її найкращою актрисою сучасності. Моро стала символом для поколінь французьких жінок, уособлюючи свободу слова, дій і думки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *