Замочіть 4 мигдалю у воді на ніч і з’їжте на наступний ранок

Мигдаль — справжнє природне диво, оскільки він багатий вітамінами і мінералами, включаючи вітамін Е, магній, цинк, кальцій і омега-3 жирні кислоти, передає Ukr.Media.

Крім того, його шкаралупа містить інгібітор ферменту, який виступає в якості захисного бар'єру для насіння, поки він не буде належним чином зволожений для процесу проростання. Мабуть, вимочування активує цей фермент.

Організм легко перетравлює замочений мигдаль і поглинає його поживні речовини. Ось користь для здоров'я від споживання мигдалю:

Додає заряд енергії

Споживання жменьки мигдалю щодня активізує організм, а мідь, марганець і рибофлавін покращують обмін речовин.

Регулює артеріальний тиск

Калій ефективно регулює артеріальний тиск, і ці горіхи також містять мало натрію, що допомагає регулювати коливання артеріального тиску.

Зміцнює серцеве здоров'я

Замочений мигдаль містить багато калію, мононенасичених жирів, білка і калію, які корисні для здоров'я серця. Крім того, такий мигдаль заспокоює запалення, шкідливу артерії, вітамін Е знижує ризик розвитку серцевих захворювань, а магній запобігає раптові сердечні напади.

Регулює рівень холестерину

Вітамін Е і кальцій контролюють рівень холестерину.

Забезпечує міцність кісток

Мигдаль багатий сполуками, які зміцнюють кістки і зуби, а так само допомагає запобігти остеопороз.

Покращує функцію мозку

Мигдаль в достатку багатий поживними речовинами, які покращують функцію мозку. Наприклад, рибофлавін і L-карнітин покращують мозкову діяльність в нервових шляхах і знижують ризик розвитку хвороби Альцгеймера.

Виступає в якості профілактики раку

Мигдаль запобігає токсичним накопиченням і допомагає «контролюю» залишками їжі через товсту кишку, що в свою чергу запобігає раку товстої кишки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *