Зачіски, які повнять обличчя: вони не підійдуть володаркам круглого личка

Тим, у кого обличчя має форму овалу, підійде будь-яка стрижка. Однак, якщо ви — володарка повного личка, то потрібно мати на увазі, що деяких зачісок вам краще уникати, інформує Ukr.Media.

Сессон

Ця кругла стрижка чарівна і легка в укладанні, тому її часто рекомендують майстри-перукарі.

Підстава стрижки сессон — гармонійно вона виглядає тільки з формою обличчя у вигляді овалу або трикутника, інакше така зачіска неминуче буде повнити.

Каре з густим чубчиком

Короткий варіант цієї стрижки візуально обрізає обличчя, створюючи при цьому додатковий ефект пухких щік. Привабливий образ з акцентом на очах вийде у дівчат з подовженим овалом, а для повних дам вибір цієї зачіски неприйнятний.

Тим, кому дуже хочеться, маючи повне обличчя, зробити таку зачіску, можна спробувати варіант середньої довжини з рваними чубчиком і пасмами.

«Хлоп'ячі» стрижки

Часто дамам з повним або круглим обличчям імпонують короткі стрижки, виключно через їх практичність.

Піксі, наприклад, зручна і легка у догляді. Досвідчений майстер підкаже, як потрібно розставити акценти, щоб приховати повноту. Але якщо зробити короткий чубчик, залишивши відкритими скроні, то результат буде абсолютно протилежним.

Гладкий боб

Боб — модна зачіска, в якій можна легко змінювати довжину і акценти для досягнення необхідного результату. Така стрижка має додатковий об'єм з боків, тому дівчатам з важкими щелепами доцільно вибрати більш відповідний варіант з видовженими пасмами.

Кучері

Крихким власницям витончених рис обличчя такі укладання з дрібними кучериками підходять чудово. Ну а всім іншим потрібно пам'ятати, що цей варіант дуже сильно повнить обличчя. Якщо у вас від природи хвилясте волосся, а постійне випрямлення вам не підходить, щоб зачіска не повнила обличчя, необхідно прибрати волосся з обличчя. Відкрийте вилиці і лінію щік, направте об'єм назад.

Волосся, гладко прибране у хвіст

Так зване, «зализане» назад і зібране в тугий хвіст або пучок волосся відкриває всі недоліки великого і округлого обличчя. При необхідності саме при такій зачісці залиште кілька пасом з боків або негустий чубчик.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *