У Шотландії “розумна” камера весь матч показувала лисину судді, сплутавши її з м’ячем

На початку жовтня шотландський футбольний клуб "Інвернесс" оголосив про перехід від операторів-людей до камер, керованих штучним інтелектом в зв'язку з економією коштів, інформує Ukr.Media.

Система, яку придбав клуб, використовує камери з вбудованим штучним інтелектом і технологією відстеження м'яча. Вона транслює онлайн матчі зі стадіону Caledonian в HD-якості.

В цей час невеликі команди часто переходять на камери зі штучним інтелектом, через те, що знімальні групи та професійне записувальне обладнання можуть бути непомірно дорогими.

Але щось, як завжди пішло не за планом. Під час гри камера зі штучним інтелектом більшу частину матчу помилково приймала лису голову бічного судді за м'яч та постійно відверталася від реальної гри, щоб стежити за нею. І глядачі постійно пропускали найцікавіші моменти матчу.

Багато глядачів скаржилися, що пропустили забитий м'яч своєї улюбленої команди, тому що камера "продовжувала думати, що лиса голова — це м'яч", а деякі запропонували купити судді капелюх або перуку.

Через ситуацію з пандемією глядачів не було на стадіоні, тому фанати могли стежити за матчем тільки під час онлайн-трансляції.

Фахівцям належить варто скоригувати налаштування камери інакше лисим суддям і футболістам дійсно доведеться носити капелюхи і перуки.

Коментатору, який працював на зустрічі "Інвернесса" і "Ейра", доводилося весь час вибачатися перед глядачами за незручності.

Сам матч завершився з рахунком 1:1.

Після гри вболівальники охрестили "Інвернесс" найскупішим клубом світу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *