Візит до лікаря: як зробити його максимально корисним

Відвідування лікаря завжди обмежене у часі. За досить нетривалий проміжок, необхідно встигнути розповісти про все те, що вас турбує, отримати рекомендації і, основне, запам'ятати всі настанови лікаря. Ми підібрали типові правила, які допоможуть вам правильно спілкуватися з лікарем і отримати максимальну користь для свого здоров'я, інформує Ukr.Media.

Готуйтеся до відвідування лікаря заздалегідь

Потрапивши в кабінет лікаря, багато людей губляться і забувають більшу частину того, що хотіли сказати і про що запитати. Експерти рекомендують заздалегідь продумати те, що необхідно розповісти фахівцю, а також записати всі питання на листочок або в блокнот.

Докладно розповідайте про всі зміни свого здоров'я

При відвідуванні лікаря потрібно бути дуже уважним і ділитися з ним навіть найдрібнішою деталлю стосовно вашого стану. Не соромтеся показувати фото або відео, які допоможуть лікарю краще зрозуміти і оцінити зміни вашого стану. Крім того, не забудьте розповісти про всі ліки і харчові добавки, які ви приймали або приймаєте на цей момент. Тільки фахівець зможе призначити вам ефективне лікування.

Діліться з лікарем режимом свого дня і звичками

Щоб про ваше здоров'я у лікаря могла скластися повна картина, необхідно уточнювати деталі стосовно вашого сну, харчування і звичок, які можуть вплинути на організм. Розкажіть, чи займаєтеся спортом, як часто і в якій кількості, чи вживаєте алкогольні напої і курите.

Не бійтеся ставити питання

Важливо розуміти, що покращення вашого стану залежить не тільки від лікаря, але і від вас самих. Від того, чи правильно ви зрозуміли всі рекомендації і чи строго дотримуєтеся всіх приписів. Тому, якщо на прийомі вам не зрозуміло, що за ліки вам виписали, як часто їх треба пити, які можуть бути побічні ефекти, треба питати у лікаря. Не соромтеся уточнювати те, що вам не зрозуміло на всі 100%.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *