Виконуйте ці прості дії і ви позбавитесь від пивного живота

Розповідаємо про прості принципи поділу харчування, справжню роль вправ на прес та корисність планки для підтримання стрункої талії, інформує Ukr.Media.

Що робити, якщо дієта — це складно

Будемо чесні, нам із вами, чоловікам, сидіти на дієті — смерті подібно. А хтось взагалі вважає дієти не чоловічою справою. Що ж, заперечувати цю точку зору не будемо — кожному своє, та й що намовляти на чоловіків, якщо навіть наші прекрасні дами і ті не завжди можуть стримати свої пориви на дієті та правильно підрахувати калорії, не проґавивши жодного пончика. Тим не менш, потрібно зрозуміти, що для швидкого позбавлення живота (та й для повільного теж) без корекції харчування не обійтися. Річ не про підрахунок калорій, тонкий підбір продуктів та інше — не лякайтеся, за статистикою лише одиниці чітко дотримуються дієти, інші ж або не дотримуються зовсім, або харчуються інтуїтивно, спираючись на базові принципи харчування, що сприяє поліпшенню травлення та метаболізму.

Перший принцип звучить так: поділяй і споживай. Що це означає? 99% з нас кидають за одне приймання їжі в шлунок все, що є під рукою: м'ясо, овочі, вуглеводи, фрукти, напої та інше — це призводить до застою в шлунку, внутрішньочеревного тиску (розтягування шлунка) та уповільнення метаболізму. Прибрати цих два негативні фактори просто: протягом 2-3 тижнів привчіть себе їсти окремо. Наприклад, білок їжте разом із білком — візьміть трохи м'яса, яєць та риби. Вуглеводи (каші, супи) їжте виключно з вуглеводами. Швидкі вуглеводи (солодке) — запиваючи чаєм без цукру. Клітковину (овочі) — гадаю, ви здогадалися. Такий простий поділ дозволить помітно прискорити роботу шлунка, оскільки набагато простіше впоратися з одним видом нутрієнтів, ніж із кашею з 3-4. Це дозволить прибрати газоутворення, тяжкість у шлунку та допоможе "стягнути" черевну порожнину до нормальних розмірів. Але найголовніше — це метаболізм, який працюватиме як годинник.

Вправи на прес?

У подібних статтях в більшості випадків можна зустріти поради качати прес в різних варіаціях — від підйомів, до косих скручувань. Безперечно, з м'язами преса працювати потрібно (про що ми поговоримо через 30 секунд читання), але вправи на прес для спалювання жиру — це профанація. Ширма, яка не має нічого, пов'язаного з реальним життям. Прес — це прямий м'яз живота, що розділяється зв'язками, які стягують її як окіст і створюють кубики (так-так, кубики — це ілюзія, насправді прес — це прямий м'яз від сонячного сплетення, до паху і тільки зв'язки, що перетинають його перпендикулярно, створюють подобу кубиків). Над пресом є прошарок жиру і якщо його просушити, прес буде видно у всіх. Візьміть молодиків, що важать 50-60 кг — пару тижнів тренувань і готово, тому, що у них мінімальний жировий прошарок.

Навіщо це оповідання? Качаючи прес, ви, як би це дивно не звучало, просто качаєте прес! З жировим прошарком не відбувається зовсім нічого — під ним буде прес, але ви його не побачите. Підйоми на прес витрачають замало калорій. Інша справа — присідання зі штангою, станова тяга та жим лежачи. Так, вони набагато складніші за підйоми на прес, але й ефект їх реальний — вони не тільки витрачають море калорій, а й викликають сплеск тестостерону — головного ворога жиру. Більш того, вони дозволяють набрати трохи м'язової маси, а м'язи витрачають значно більше калорій, ніж жир, через що, набравши 3-4 кг м'язів, ви можете харчуватися так само, як і раніше, але жирок потроху йтиме, оскільки м'язи будуть "їсти" калорії.

Планка та м'язи кора

Так, планка — це не динамічна вправа як класичні скручування або підйоми ніг до живота, але саме планка вкрай доречна у боротьбі з животами, що випирають. Річ у тім, що класичні вправи на прес залучають всіма відомий прямий м'яз живота, але не зміцнюють глибинні м'язи кора, які знаходяться за заповітними "кубиками". І нехай м'язами кора не козирнеш на пляжі, але саме вони створюють м'язовий корсет необхідної густини, який "тримає" живіт і не дає йому вивалюватись навіть після споживання величезної кількості їжі. Поки ви молоді — проблем немає, але з роками м'язи кора розтягуються (скажіть спасибі великим прийманням їжі) і живіт починає випирати, через що ми і отримуємо так звані пивні животи.

Як часто виконувати планку та скільки робити повторів? Тут усе дуже просто. По-перше, м'язам потрібно давати відновлюватися, інакше результатів не буде. Цей період займає від 24 до 48 годин — це від 2 до 4 тренувань на тиждень, оптимально — 3. По-друге, рахувати, скільки ви стоїте в планці не потрібно — на кожному тренуванні стійте до упору, намагаючись покращити свій попередній результат, так як ріст і зміцнення м'яза можливі лише після нового стресу (більш інтенсивного навантаження).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *