Вчені довели, що поєднання вживання фруктів та овочів з заняттями спортом робить людей щасливішими

Нове дослідження показує, що активне вживання фруктів і овочів у комбінації з фізичними навантаженнями підвищує рівень щастя. Хвороби, які пов'язані з неправильним способом життя, призводять до нещастя, оскільки погіршують стан здоров'я, інформує Ukr.Media.

Дослідження довело, що вживання фруктів і овочів разом з регулярними фізичними навантаженнями підвищує рівень щастя. Наука й раніше виявляла зв'язок між способом життя і благополуччям людини, і посилання на ці дослідження активно використовувалися у кампаніях громадської охорони здоров'я, які заохочували здорове харчування і спорт. Проте нові результати показали, що існує позитивний причинно-наслідковий зв'язок між способом життя та задоволенням від самого життя.

Це перше таке дослідження, що розкриває цей зв'язок між щастям, вживанням фруктів і овочів та фізичними навантаженнями. Воно не узагальнює взаємозв'язок, а конкретизує його. Авторами дослідження є вчені з університетів Кента і Рідінга з Великобританії. Вони використовували метод інструментальних змінних, щоб відфільтрувати будь-який ефект щастя та способу життя.

Дослідження показує, що ми щасливі, з більшою ймовірністю, за рахунок вживання фруктів і овочів та фізичних навантажень, а не навпаки. Отримані дані показують, що здатність людей відкладати задоволеність і використовувати самоконтроль відіграє дуже важливу роль у прийнятті рішень, які пов'язані зі способом життя. А це, своєю чергою, чинить позитивний вплив на благополуччя. Також, якщо вірити результатам дослідження, чоловіки більше тренуються, а жінки більш активно налягають на фрукти і овочі. Підсумки цього цікавого дослідження опубліковані у Journal of Happiness Studies.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *