Ваше обличчя буде випромінювати красу та свіжість: ефективні домашні процедури

Розпарювання обличчя — важливий крок у догляді за шкірою, який допомагає розширити пори, поліпшити кровообіг і підготувати шкіру до очищення та живлення, інформує Ukr.Media.

Існує кілька простих способів провести цю процедуру в домашніх умовах.

Ванночки

Закип'ятіть 2-3 склянки води і перелийте в миску. Нахиліть обличчя над ємністю з гарячою водою на відстані близько 15 см. Накиньте на голову рушник, щоб створити "парниковий ефект". Затримайтеся в цьому положенні на 10-15 хвилин. Дайте шкірі злегка охолонути 1 хвилину і промокніть обличчя серветкою.

Гарячий рушник

Опустіть махровий або вафельний рушник у гарячу воду, добре відіжміть і прикладіть до обличчя на 3-5 хвилин. Для збереження тепла можна скласти рушник удвічі. Альтернативно, можна нагріти рушник у мікрохвильовці на 30-60 секунд.

Аплікації та компреси

Прогрійте невеликі махрові рушники та прикладіть локально до різних ділянок обличчя на 3-5 хвилин.

Косметичні засоби

Використовуйте маски з термічним ефектом для швидкого розпарювання та очищення пор.

Запобіжні заходи

Уникайте використання киплячої води. Захищайте губи та шкіру повік кремом або олією. Закрийте очі під час процедури. Уникайте жорстких скрабів і пілінгів на чутливій шкірі. Не проводьте процедуру за наявності судинної сітки або схильності до куперозу. Переважно проводити процедуру ввечері, щоб шкіра могла відновитися за ніч.
Розпарювання обличчя можна проводити раз на 7-10 днів, взимку — раз на 2 тижні. Це допоможе підтримувати шкіру чистою і здоровою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *