Ванна Клеопатри: історія походження і користь процедури

Єгипетська цариця Клеопатра стала легендою ще за життя. В історії її описували як жінку неймовірної краси, харизми і чарівності. Цариця не хотіла старіти і робила все, щоб зберегти свою молодість. У цьому їй допомагали її власні омолоджуючі винаходи, багато з яких не втрачають актуальності й донині, передає Ukr.Media.

В умовах жаркого клімату шкіра єгиптянок була дуже сухою. Але Клеопатра знайшла рішення — молочні ванни. За словами Гіппократа, для прийняття ванни Клеопатра використовувала молоко 700 ослиць. Як відомо, молоко містить молочну кислоту, яка корисна для організму і використовується для догляду за тілом в якості м'якого пілінгу шкіри. Варто також відзначити, що в молочній ванні стимулюється кровообіг, а клітини шкіри збагачуються мінеральними поживними речовинами. Це призводить до стимуляції метаболічних процесів, включаючи жировий обмін. Саме тому ванна Клеопатри є надзвичайно корисною процедурою для людей, які бажають позбутися від зайвих сантиметрів на талії.

Звичайно ж, у сучасних дівчат немає такої кількості ослиць, зате додати у ванну 1,5-2 літра молока в звичайну ванну з водою може кожна! Щоб наблизитися за якістю до СПА-процедури, яку приймала Клеопатра, в теплу воду можна додати ароматні ефірні масла (жасмин і сандалове дерево), морську сіль, яка буде сприяти очищенню шкіри, і пелюстки троянд, які зроблять шкіру ще ніжніше, подарують естетичну насолоду і забезпечать гарні знімки в Instagram. А щоб ще більше доставити собі задоволення, можна включити релаксуючу музику, вимкнути свіжі і запалити свічки.

Проводити такі релаксуючі процедури рекомендується не раніше, ніж через дві години після їжі і не пізніше, ніж за півгодини до прийому їжі. Ніжиться у ванній з молоком можна приблизно 20-25 хвилин.

Хоча процедура, на перший погляд, дуже легка, але для її проведення є свої нюанси та застереження. Так, ванна Клеопатри заборонена при наявності хвороб серцево-судинної системи, нефрозов і нефриту в процесі загострення, гінекологічні захворювання запальної стадії, при яких заборонено прийняття водних процедур. Також ванну Клеопатри не рекоомендуется приймати жінкам в цікавому положенні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *