Трихологи розповіли, в який колір найшкідливіше фарбувати волосся

Яка дівчина не пробувала хоча б раз в житті пофарбувати волосся? Попри те, що всім відомо — хімічний вплив надзвичайно шкодить волоссю — від б'юті-експериментів це не зупиняє. Однак чи замислювалися ви, в який колір найшкідливіше фарбуватися?

На це питання відповіли лікарі-трихологи, інформує Ukr.Media.

Найгірше фарбувати волосся в білий. Світлі барвники всі аміачні. Коли волосся фарбується у світлий колір, то пористість кутикули збільшується до 100%! Волосся стає більш крихким. Історія блондинок однакова у всіх. Якщо довге волосся систематично фарбувати у світлий колір, то воно буде ставати все коротше і коротше. Грубо кажучи, ваше волосся буде поступово перетворюватися в мочалку — говорять експерти.

Але що ж робити, якщо ви вже пофарбували волосся у світлий і хочете повернути йому блиск і здоров'я? За словами трихологів швидкий спосіб тільки один — стрижка. Якщо ж ви не готові зрізати зіпсоване волосся, то повинні подбати про ретельний домашній догляд.

Про домашній догляд лікарі висловилися детально. Зокрема, експерти розповіли, на що в першу чергу необхідно звернути увагу на вибір шампуню.

Чим мити, натуральним або ненатуральним шампунем, неважливо. Вимога одна — шампунь або мило або будь-який інший миючий засіб має бути заводського виробництва.

За словами трихологів, крім шампуню обов'язково також використовувати кондиціонер або бальзам для волосся.

Кондиціонер для волосся значно полегшує розчісування. Він створює певну плівку і немов випрасовує волосся. Відповідно, волосся блищить.

Що стосується поживних масок, то їх необхідно наносити на волосся приблизно раз в 7-10 днів.

До речі, якщо у вас дуже швидко брудниться волосся, у жодному разі не можна переходити на щоденне використання шампуню для жирного волосся, попереджають лікарі.

У шампунях для жирного волосся концентрація ПАРів (поверхнево-активних речовин) дуже висока. І якщо мити ним волосся кожен день, то ліпідна мантія повністю знищується і, відповідно, сальні залози починають працювати ще активніше. Таким шампунем можна мити голову максимум 1-2 рази на тиждень. В інший час використовуйте звичайний шампунь — радять трихологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *