Топ-6 вправ в тренажерному залі для новачка

Перші заняття в спортивному залі важливо присвятити підготовці тіла до майбутніх навантажень. Не розтрачувати свої сили на непотрібні вправи і вже тим більше не використовувати великі ваги, чим менше тим краще, важлива техніка, інформує Ukr.Media.

Присідання — це база

Вправа включає в роботу всі тіло. Чим швидше ти навчишся його виконувати правильно, тим швидше отримаєш результат. Стеж за тим, щоб в роботу включалися сідниці. Таке можливо тільки при правильній техніці. Так що підійди до цього питання серйозно. Уважно слухай настанови інструктора при вступному інструктажі та підкріплюй свої знання навчальними відео.

Нелюбимі підтягування

Багато дівчат не люблять підтягування, а даремно. Рельєфні обриси м'язів спини з'являються швидко завдяки саме цій вправі. В залі на перших етапах можна підтягуватися з допомогою спеціального тренажера, гравітрона. На ньому можна регулювати навантаження до тих пір, поки ти не будеш готова до звичайних підтягувань з вагою власного тіла.

Оздоровчі віджимання

Віджимання не тільки підтягують м'язи, але ще й оздоровлюють зв'язки і суглоби. Почни з малого — віджимання з колін. Далі, коли станеш більш впевненою в цій вправі, переходь до класичного віджимання в упорі лежачи.

Найпростіші випади

Випади — справжня насолода для сідниць і стегон. Починай виконувати вправу без ваги, а потім бери гантелі з невеликою вагою. Пробуй різні варіанти випадів: вперед, назад, діагональні, у русі та на місці. Обов'язково стеж за технікою і не поспішай, кожна ніжка має отримати свою частку навантаження.

Ефективний ягодичний міст

Ягодичний міст відомий всім. Дівчата з радістю його виконують, адже мало того, що це приємно — лежиш собі і випробовуєш сідничні м'язи, так ще і простіше простого. Спочатку роби без навантаження, а потім можеш взяти невеликий блін.

Планка на всі випадки життя

Планка виховує і загартовує все тіло. Тому її використовують, як атлети, так і любителі. Варіантів планок дуже багато. Якщо раніше з цією вправою ти не стикалася, то почни з найзвичайнішої планки на прямих руках або на ліктях. Час перебування в цій вправі залежить від твоєї підготовки. Можеш простояти до 30 секунд, а далі збільшуй час.

Ось бачиш, похід у спортзал не таке страшне діло. Головне знати, що ти там будеш робити, які вправи освоїш в першу чергу, для подальшого прогресу. Бажаємо продуктивних тренувань.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *