Стрижки за віком: 12 кращих варіантів для кожного періоду життя

Вся жіноча суть полягає в бажанні відростити коротке і підстригти довге волосся. Цей постійний дисонанс змушує жінок всіх віків постійно навідуватися до перукаря в надії на зміни, інформує Ukr.Media.

Дві протилежності постійно борються за пальму першості в жіночому серці і перевагах стилістів – жіночність довгого волосся і комфорт короткого. Спробуємо розібратися!

20 років

Цей період часу ідеальний для експериментаторства. Пошук себе і власного стилю краще не затягувати, а саме зараз пробувати все: асиметрію, незвичайні фарбування, екстремальну довжину, вистригання скронь і так далі. Ви знаходитесь в тому віці, коли можна все, буквально.

Недбала зачіска для середньої довжини волосся хороша в будь-якому віці, але насичений темний відтінок волосся краще йде молодим.

У 20 років як ніколи гарне довге волосся. Вони роблять образ більш жіночним і м'яким. Незвичайні техніки фарбування на довгому волоссі – особливо гарні.

Ну і нарешті короткі стрижки і нестандартні відтінки волосся – прекрасний вибір для молодої активної, яскравої дівчини.

30 років

Після межі в 30 років настає пора комфорту і зручності. Складносурядні зачіски вже нецікаві, час в цьому віці вже стає дуже дорогим. Незвичайні хуліганські фарбування також варто забути, зараз це вже неактуально. Якщо ваше обличчя правильне і витончене, то короткі стрижки – відмінний варіант. Довге волосся можуть собі дозволити лише ті, кому є чим похвалитися в цьому сенсі. Кардинальні різкі зміни вже не принесуть тієї радості, що 10 років тому.

Короткі асиметричні стрижки і натуральні відтінки волосся – краще рішення для витончених дівчат.

Неоднотонне фарбування, виділення та освітлювання пасом, легка природна укладання – те, що вам зараз потрібно.

Красиве густе волосся можна відрощувати, градієнтні способи фарбування підійдуть ідеально.

40 років

У цьому періоді часу головна мета образу – не додати років, а навпаки, максимально зменшити. Тому темні, похмурі відтінки, довге волосся і контурні стрижки залишаємо в минулому. Недбалість в укладанні візуально зменшить пару років, а об'єм додасть легкості.

Елегантні короткі стрижки з довгим чубчиком не потребують складного укладання будуть найкращим вибором для ділової та активної жінки.

Подовжені до лиця пасма з освітленням практично не вимагають особливого догляду, і дозволяють виглядати молодше своїх років.

Середня довжина дозволяє укладати волосся в природні локони. Неоднорідне забарвлення буде чудово виглядати в такому випадку.

50 років

Гладкість і рівні лінії стрижки та укладки це не те, що вам потрібно зовсім. Крім того довге волосся і кардинально короткі стрижки теж недоречні і додадуть вам років. Однотонне фарбування теж під забороною – воно вас зістарить. Краща середня довжина та стрижки, дозволяють недбалість і об'єм в укладанні.

Закрита лінія скул – це мабуть основне правило короткої стрижки. Легка хвиля, природна на вигляд – найкраща зачіска.

Подовження пасом в області обличчя – дуже гарний хор, вони не повинні бути рівними і чіткими, м'якість і ніжність підійдуть максимально добре.

Самий вдалий вибір – легкі, ніби випадково завиті, непозначені різко локони. Такі укладання приховають вікові зміни і зроблять вас більш легкою.

В будь-якому віці виглядати доглянуто і красиво – може дозволити собі кожна жінка. Всього навсього потрібно стежити за собою і бути адекватно своєму періоду віку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *