Сироватка для обличчя: що це таке і з якого віку нею можна користуватися

Нещодавно на ринку косметологічної продукції з'явилися красиві флакони з написом «сироватка». Не всі жінки знають, для чого вона потрібна, які функції покликана виконувати, інформує Ukr.Media.

Сироватка — що це таке

Сироватка плавно перейшла з фармакології в косметологію. Тому можна сказати, що це продукт, який розробили фармацевти. Ось тому сироватка так і ефективна, і косметологи так її рекомендують.

Часто буває так, що навіть найбільш ефективні креми не допомагають позбутися зморшок. Це відбувається зовсім не тому, що крем не ефективний. Просто речовини, які в ньому знаходяться, не дуже активні з-за не дуже високої концентрації.

Саме вмістом активних компонентів і відрізняється сироватка. У ній міститься стільки корисних речовин і в такій кількості, що вони можуть чинити вплив на шкіру протягом доби. Результат помітний набагато раніше, ніж після застосування крему.

Сироватка покликана посилити вплив крему на шкіру.

При цьому сироватка допомагає вирішити багато завдань:

  • запобігає появі зморшок;
  • бореться з акне;
  • покращує колір обличчя;
  • володіє зволожуючим ефектом;
  • має ефект ліфтингу;
  • допомагає боротися з віковими змінами шкіри.

Як видно, сироватка вважається засобом з більш вираженим ефектом, ніж крем.

Як використовувати

Завдяки тому, що сироватки — це кошти з високою концентрацією активних компонентів, достатньо однієї-двох крапель, щоб був результат.

Наносити сироватку треба на шкіру, яка попередньо очищена і на неї нанесений тонік. Засіб наноситься обережно рухами. Після того, як сироватка нанесена, можна нанести крем. Він доповнить вплив активних компонентів. Разом вони дадуть кращий ефект, допомагаючи шкірі відновитися.

Краще за все застосовувати сироватку і крем одного спектру дії. Тоді можна з упевненістю сказати, що результат буде помітний.

З якого віку можна використовувати сироватку і як часто це робити

Косметологи рекомендують використовувати зволожуючі сироватки вже з 25-річного віку. Застосовувати таку сироватку можна протягом трьох місяців. Потім треба зробити перерву на три місяці. Потім можна знову застосовувати цей активний засіб.

Що стосується сироватки, яка бореться з віковими змінами шкіри, то її можна застосовувати один місяць. Перерва робиться також на один місяць, а потім можна знову застосовувати сироватку.

Сьогодні сироватка — це просто незамінний засіб для того, щоб шкіра залишалася свіжою і молодою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *