Що собою являють силікони в косметиці, яка від них користь і шкода

Силікони — це група полімерів на основі кремнію, які застосовуються в косметичних засобах як захисна плівка, що обволікає волосся або шкіру, інформує Ukr.Media.

Вони використовуються повсюдно: у шампунях, кондиціонерах, кремах, помадах і багатьох інших продуктах.

Надають косметиці хороших сенсорних характеристик — легкості, шовковистості, роблять волосся гладеньким, а шкіру оксамитовою, розповіли косметологи.

Негативні аспекти використання силіконів у косметиці:

  • по-перше, створюють плівку на поверхні волосся і шкіри, що може перешкоджати проникненню корисних речовин з інших продуктів. Це може позначитися на ефективності деяких засобів, наприклад, з лінійок натуральної косметики.
  • по-друге, силікони можуть закупорювати пори й у такий спосіб спричиняти подразнення та алергічні реакції у людей із чутливою шкірою.

Позитивні характеристики силіконів:

  • можуть допомогти відновити пошкоджене волосся і захистити його від впливу високих температур під час укладання або ультрафіолетових променів.
  • надають шкірі гладкість і покращують зовнішній вигляд, що особливо важливо для тих, хто хоче приховати зморшки та інші недосконалості.
  • допомагають захищати волосся і шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища.
  • покращують стійкість макіяжу.

Використовувати косметику з силіконами чи ні, залежить від ваших уподобань та особливостей організму. Якщо ви хочете уникнути силіконів, зверніть увагу на натуральну та органічну косметику, яка не містить цих компонентів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *