Що робити, якщо розсипалися тіні, як їх відновити — дієві поради

Напевно, кожна жінка стикалася з такою неприємною ситуацією, коли відкриваєш упаковку улюблених тіней, а вони висипаються з футляра. Підправити макіяж не вийде, зробити очі виразнішими неможливо, настрій зіпсований. Які варіанти у першу чергу приходять в голову: викинути, купити інші, користуватися крихтами. Пропонуємо відновити будь-які розсипчасті тіні, пудру, хайлайтер за пару хвилин. Від вас не потрібно ніяких витрат, специфічних компонентів і складних маніпуляцій. Все гранично просто і доступно, інформує Ukr.Media.

Отже, як же відновити розбиті тіні?

Інструменти

Для надання розсипаним тіням первісного вигляду вам знадобляться:

  • дерев'яні палички для подрібнення і перемішування (можна скористатися ложками, попередньо обробленими окропом і добре висушеними),
  • ємність для розведення суміші,
  • 96%-ий спирт (замінювати алкоголем не рекомендується),
  • піпетка або одноразовий шприц для ін'єкцій.

Вся процедура проводиться на столі. Звільніть для цього робоче місце, підготуйте необхідні компоненти і приступайте.

Порада: всі маніпуляції проводьте обережно, ретельно, дотримуючись всієї технології. Процес відновлення нешкідливий, не супроводжується неприємним запахом.

Правильно дотримуйтесь черговість етапів відновлення і улюблена косметика знову буде вас радувати.

Етапи роботи

  • Ретельно подрібніть залишки пудри. Для цього ретельно зберіть всю суху суміш разом в пакет або скористайтеся складеним вдвічі папером. Пальцями або зворотною стороною ложки розімніть вміст. Порошок не повинен містити грудочки та злипатися.
  • Складання компактних тіней. Далі вам слід пересипати суху суміш у футляр, додати 1-2 краплі спирту і добре перемішати. Необхідно отримати в'язку, густу, пастоподібну структуру тіней.

При необхідності можна додати ще кілька крапель спиртовмісної рідини.

  • Вистоювання косметики. Після розведення до потрібного стану суміш слід щільно утрамбувати і залишити на 2-3 дні для затвердіння. Радимо покласти зверху суху чисту серветку. Вона вбере надлишки рідини. Коли тіні висохнуть, ними можна користуватися як зазвичай.

Як бачите, немає нічого складного. Аналогічним чином можна відновити розбиту рум'яну або пудру. Сподіваємося, наш спосіб реанімації тіней буде вам корисний.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *