Що можна вдіяти, якщо ваші брови занадто яскраві після фарбування

Ми знаємо, наскільки це прикро відрощувати місяць брови, піти на корегування і отримати не той результат. Наприклад, фарбування брів вийшло занадто темним, не тієї форми або занадто чітким. У добу природності усе це виглядає вже занадто. Тоді як саме освітлити фарбу на бровах?

Просто почекати

Пігмент фарби або хни стане більш світлим і змиється протягом п'яти днів. Звичайно, це дуже прикро — ходити з яскравими бровами і не радіти результату. Але це найпростіший і природний спосіб. Під час вмивання намагайтеся м'яко масажувати гелем брови, щоб фарба змилася рівномірно. Але ніяких скрабів!

Освітлюючий шампунь

Купіть освітлюючий шампунь! Зазвичай його використовують для видалення пігменту з волосся, але з бровами це теж працює: нанесіть засіб на вологі брови, потримайте хвилину і змийте. Пігмент стане більш світлим, інформує Ukr.Media.

Сода на допомогу

Якщо немає спеціального шампуню, додайте соду у звичайний. Покладіть маленьку щіпку у крапельку шампуню і дійте за схемою, що подана вище. Терти не потрібно — шкіра й без цього подразнена після корегування.

Ремувер

Можете зателефонувати майстру і попросити спеціальний ремувер для брів або забігти до нього, щоб прибрати пігмент (це найбезпечніше). Ремувер може подразнювати шкіру і викликати лущення, але колір точно піде.

Щіточка

Ще один безпечний спосіб освітлити фарбу на бровах — звичайна щіточка. Просто частіше розчісуйте брови, але не агресивно. Зазвичай, фарба сильніше тримається на шкірі — якщо вона самостійно відлущиться, брови стануть світлішими, а фарба на волосках залишиться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *