Шкіра обличчя помітно покращиться — проведіть усього 4 хвилини на день біля дзеркала

У сучасному світі багато хто прагне якомога довше зберігати молодість та натуральну красу шкіри. Прості вправи для обличчя не тільки зміцнюють м'язи та підтримують тонус шкіри, але й сприяють покращенню кровообігу, інформує Ukr.Media.

Вправи йоги, орієнтовані на обличчя, можуть допомогти розслабитися м'язам. Наукові дослідження підтверджують ефективність вправ для тонізування шкіри. Йога для обличчя допомагає покращити кровообіг, і результати стають помітними вже за два-три тижні. Шкіра стає більш пружною і м'якою на дотик.

Вправи для омолодження обличчя та шиї

Плавний дотик

Використовуйте кінчики пальців для м'якого масажу шкіри, виконуючи кругові рухи. Це покращує кровообіг та розслаблює м'язи. Виконуйте вправу протягом однієї хвилини, не кваплячись і не натискаючи сильно на шкіру.

Підйом верхньої губи

Зосередьтеся на підтягуванні верхньої губи над верхніми передніми зубами. Підіймайте верхню губу вгору, створюючи опір із відкритим ротом. Повторіть вправу 5-10 разів.

Посмішка

Зімкніть зуби і посміхніться, не показуючи зубів, піднімаючи м'язи щік. Покладіть пальці на куточки рота і проведіть ними по щоках, утримуючи положення 20 секунд.

Кругові рухи головою

Виконуйте плавні кругові рухи головою за годинниковою та проти годинникової стрілки. Це допоможе зняти напругу в шиї та зміцнити м'язи обличчя.

Ліфтинг повік

Ніжно масажуйте повіки круговими рухами вказівних пальців, стимулюючи кровообіг і зменшуючи набряклість.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *