Речі у вашій спальні, які дуже рідко очищаються під час прибирання

Спальня — одна з найважливіших кімнат будинку, яка потребує ретельного прибирання. Однак навіть там є предмети, які рідко зазнають очищення. І зовсім дарма, інформує Ukr.Media.

Подушка

Подушки необхідні для хорошого сну. Але дуже часто ми забуваємо, що саме вони є скупченням слини, поту, сліз, засобів для догляду за шкірою. Щоб подушка не перетворилася на розсадник мікробів, не забувайте її прати чи відносити до хімчистки.

Матрац

У більшості випадків матраци на ліжках знімні, що дозволяє очистити їх від бруду та пилу. Ви можете пилососити матрац під час кожного прибирання, або найняти клінінг, який очистить ваше спальне місце за допомогою пароочисника.

Фіранки

Штори, тюль і жалюзі — це предмети, на яких осідає пил. Особливо, якщо ви живете біля проїжджої частини. Важливо регулярно прати їх у пральній машині (якщо дозволяє тканина).

Плінтус

Часто ми забуваємо про них. Але немає нічого простішого, ніж пройтися тонким наконечником пилососу та вологою ганчіркою по плінтусі, щоб зменшити кількість пилу в кімнаті.

Вікна зовні

Ми не рекомендуємо мити вікна зовні, якщо ви живете дуже високо. Але якщо висота дозволяє, під час миття вікон, не забудьте і про вуличну сторону. Так у кімнату проникатиме більше світла.

Дверні ручки

Ми використовуємо їх щодня, але часто забуваємо їх протирати, хоч вони можуть бути справжніми гніздами мікробів.

Абажури на лампах

Якщо в вашій спальні стоїть лампа для підлоги з абажуром, до звичайних обов'язків під час прибирання, може додатися ще один.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *