Позитивні якості вживання імбиру і води на голодний шлунок

Численні дослідження вчених підтвердили чудодійні якості імбиря. Напій, приготований з нього є не тільки смачним, але і надзвичайно корисним. Він допомагає покращити травлення, запобігти простудними захворюванням, особливо під час вагітності. Антиоксидант, який знаходиться у цьому корені, запобігає головокружінню і попереджує грип та застуду. Також виявлений позитивний вплив на людей, які страждають від хвороб серця. Вживання імбирної води знижує рівень холестерину, який спричиняє атеросклероз.

Дослідники недавно виявили, що імбир є також ефективним ібупрофеном який допомагає полегшити будь-якого роду біль. І це все без будь-яких побічних ефектів! Тим часом, як ібупрофен впливає на шлунок і кишечник, імбирна вода без шкоди для зд оров'я полегшує і знімає біль, інформує Ukr.Media.

Більш того, антиоксиданти, що містяться в цьому корені, здатні боротися з раковими клітинами. Будьте впевнені, такі природні ліки позбавлять від депресії, полегшать ваш стан навіть при хворобі Альцгеймера і при псоріазі.

Приготуйте правильно цей чудовий напій:

Інградієнти

– 1-2 щіпки натертого кореня імбиря

– сік половини лимона

– 2-3 чашки води

– мед

Змішайте продукти і добавте меду по смаку. Залиште напій на 5 хвилин, інколи перемішуючи і перелийте у склянку. Можна вживати протягом дня.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *