По темпу ходи людини можна багато чого дізнатися, наприклад, чи щаслива вона в житті чи ні

За тим, швидко чи повільно ходить людина, можна розповісти про її характер і долю, інформує Ukr.Media.

Швидка і повільна ходьба

Швидка ходьба дозволяє зміцнити стан здоров'я людини та збільшити її тривалість життя. Низький рівень смертності зафіксований у тих, хто постійно ходить пішки швидким темпом. Швидкість ходьби пов'язана зі зниженням ризику появи серцевих і судинних захворювань.

Проведені дослідження вчених показали, що найповільніше ходять старші чоловіки та жінки, а також ті, хто має хронічні захворювання та психічні розлади. Повільна ходьба робить вплив на організм людини задовго до її старості.

Швидко ходять здебільшого люди, які займаються спортом і постійно підтримують фізичну активність.

Вчені назвали тих, хто ходить швидше інших, найбільш здоровими та при цьому нещасними. Швидка хода часто говорить про те, що у людини напружений склад характеру і є прагнення до перфекціонізму. Найчастіше такі люди є інтровертами, тому їм складно встановлювати близькі стосунки з протилежною статтю.

В цьому є і свої переваги: такі люди мають більш високу самооцінку і завжди в собі впевнені.

Ходьба або пробіжка

Експерти радять людям займатися жвавою ходою хоча б 2,5 години в тиждень. Швидкість такої ходьби повинна становити близько 5 км в годину.

Вчені вважають, що людей необхідно стимулювати до активної фізичної діяльності. Це дозволить зміцнити стан здоров'я і знизити ризик розвитку ожиріння та діабету.

Фахівці стверджують, що повільна ходьба є головною ознакою швидкого старіння і погіршення роботи всіх органів. Здатність швидко ходити залежить від взаємодії всіх систем організму людини.

Ходьба допоможе поліпшити рівень холестерину в крові, нормалізувати кров'яний тиск, поліпшити роботу серцево-судинної системи і зміцнити імунітет.

Щоденна ходьба є надійним способом зробити свої ніжки стрункими, без варикозного розширення вен і тромбофлебіту. Таке навантаження особливо корисне жінкам, які часто ходять на підборах і ведуть сидячий спосіб життя. Швидка ходьба є надійною профілактикою застою крові в малому тазу.

Глибоке дихання в момент ходьби чинить сприятливий вплив на стан шкіри, нормалізує роботу сальних залоз, покращує пружність і колір шкіри, надає щічкам рум'янець. Вчені заявляють, якщо люди не можуть швидко ходити, в цьому немає нічого страшного, головне, щоб вони часто здійснювали прогулянки у звичному для себе темпі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *