Один із головних викрадачів молодості: причина, що робить нас старшими, ніж ми є насправді

На це є кілька причин. Але одна з найголовніших — сухість шкіри, інформує Ukr.Media.

Відмінною ознакою сухої шкіри є не тільки відчуття стягнутості та якогось дискомфорту. Це квіточки.

Суха шкіра схильна до легкого лущення, утворюється нерівномірний червоний підтон. А також дрібні поверхневі зморшки, які добре помітні наприкінці дня, якщо дівчина використовує тональну основу.

Все це разом додає з десяток років: лущення робить шкіру рельєфною, почервоніння призводять до нерівного тону обличчя, а дрібні зморшки ніколи нас не молодили.

Що робити? Сухість шкіри — це завжди дефіцит ліпідів у верхніх шарах шкіри. Запам'ятайте! Не дефіцит води (безглуздість повна), а ліпідів (простими словами, жирів).

Найбезглуздіша порада при проблемі сухості шкіри — пити більше води. У організму з водою проблем немає: через кровоносні судини з дерми вона завжди поставляється у верхні шари шкіри, але випаровується. Утримують вологу в шкірі якраз ліпіди.

Тому достатньо обзавестися двома кремами:

1) поживним : щоб заповнив ліпіди, бажано з пальмітиновою кислотою, небажано — ланолін;

2) зволожуючим : щоб волога нікуди не йшла.

Залежно від складу зволожуючі креми мають різний принцип роботи. Наприклад, морський колаген та вазелін утворюють плівку на шкірі, яка не дає волозі випаровуватися. Гіалуронова кислота та гліцерин можуть притягувати до себе молекули води та утримувати її. Центелла взагалі здатна регулювати потік води в дермі, тому засоби з нею недешеві, але косметичні компанії ніби оселили косметичного джину в баночку.

Взимку рекомендуємо користуватися кремами щільної текстури. У холодну пору року у шкіри як органу, головним завданням якого є зберігати нашу температуру тіла в нормі, багато роботи. Холод і мороз вимагає для шкіри менше ресурсів у вигляді води та ліпідів, ніж перепади — коли ми заходимо у тепле приміщення та виходимо з нього.

Тому найважливіше у вирішенні проблеми сухості шкіри — не просто якесь там бездумне зволоження. А збереження чи відновлення ліпідів плюс утримання вологи на верхньому шарі шкіри. З першим завданням справляються живильні креми, з другим — зволожуючі. Не так все просто у цій справі. Тут також треба думати і знати роботу компонентів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *