Обійми і поцілунки – це не тільки добре для ваших взаємин і психічного стану, але і для здоров’я

Користь поцілунків не тільки в тому, що вони передають наші ніжні почуття іншій людині. Виявляється, поцілунок в губи – це не тільки приємно, але і корисно.

Згадайте найцікавішу частину будь-якої романтичної комедії. Найулюбленіший епізод таких фільмів – це коли напруга досягає свого апогею, і головні герої падають в обійми і цілуються, інформує UkrMedia.

Цілувати кохану людину – це романтично, мило і у всіх відносинах приємно. Обійми і поцілунки – це не тільки добре для ваших взаємин і психічного стану, але і для здоров'я. Так, саме так! Від поцілунків ми отримуємо величезну користь для здоров'я.

8 корисних властивостей поцілунків для здоров'я

Користь поцілунків для зміцнення імунної системи

У роті людини знаходяться сотні різних типів бактерій. Коли ми цілуємося, то обмінюємося хорошими бактеріями, які зміцнюють імунну систему. Ви і ваш улюблений діліться один з одним захистом проти багатьох захворювань.

Чим корисний поцілунок для зниження артеріального тиску

Поцілунки знижують артеріальний тиск. Яким же чином, запитаєте ви? Коли ви пристрасно цілуєтеся, то серцебиття частішає, а кровоносні судини розширюються. Це покращує кровообіг і доступ крові до різних органів людини.

Чим корисний поцілунок при болях

Розширення кровоносних судин при поцілунках не тільки знижує артеріальний тиск, але і знімає біль. Особливо добре поцілунки допомагають при головному болю.

Користь поцілунків для здоров'я зубів

Під час поцілунків починає вироблятися більше слини. Вона добре омиває зуби, що дозволяє краще видаляти наліт із зубів.

Чим корисний поцілунок в боротьбі із зайвою вагою

Це не означає, що поцілунок рівнозначний пробіжці, але він може спалити кілька калорій. За даними вчених, пристрасний поцілунок, поцілунок в губи спалює від 8 до 16 калорій. Безумовно, поцілунки – це не рівноцінна заміна спортивних тренувань, але валяння на дивані вони здатні замінити цілком.

Поцілунки тренують лицьові м'язи

Під час поцілунку працюють безліч дрібних лицьових м'язів. Хоча поцілунок, звичайно – це не підтяжка обличчя, все ж він певним чином допомагає зберегти лінію підборіддя і шию підтягнутими.

Поцілунок сприяє виробленню гормонів гарного настрою

У головному мозку існують гормони-нейротрансмітери – окситоцин, серотонін, домапин. Вони регулюють наш настрій і покращують роботу мозку. Поцілунки можуть змусити організм виробляти такий коктейль гормонів щастя. Поцілунок в губи дає такі ж приємні відчуття, що і виконання фізичних вправ.

Користь поцілунків при стресі

Поцілунок в губи знижує рівень гормону стресу кортизолу і підвищує рівень серотоніну, що допомагає знизити рівень стресу. Гормони гарного настрою, які виробляються під час поцілунків, роблять нас щасливішими і в цілому не такими тривожними.

Одним словом, цілування – це вкрай корисний процес.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *