Не лінуйся піднімати руки вгору! На те є чотири вагомі причини

Все навколо робиться для нашого комфорту, навіть вимикачі освітлення в будинках і квартирах тепер прийнято розташовувати на рівні опущеної руки. Але періодично тримати руки піднятими вгору все ж необхідно, інформує Ukr.Media.

Фізіотерапевти настійно радять це робити з цілого ряду причин. Всього одна проста вправа здатна викликати оновлення організму і запобігти розвитку цілого ряду хвороб. Хочеш бути здоровим? Руки вгору!

Поради кращих лікарів

  • При піднятих руках шлунково-кишковий тракт стає менш звивистим, що сприяє швидкому проходженню їжі. Таким чином поліпшується перистальтика, відбувається профілактика процесів гниття і бродіння, розвитку дисбактеріозу.
  • Піднімаючи руки вгору, ти перешкоджаєш їх відвисанню. Відвислі руки деформують хребет, внаслідок чого розвивається остеохондроз та інші хвороби. Піднімаючи руки, ти дозволяєш хребту витягнутися, а також розвиваєш гнучкість.
  • З віком органи грудної і черевної порожнини як би осідають, зміщуються зі свого природного місця. Наприклад, є такий термін «лежаче серце». Це стосується й інших органів.
  • Піднімаючи руки вгору, ти піднімаєш і внутрішні органи. Крім того, при опущених органах живіт відвисає, слабшає прес. Піднімаючи руки, ти зміцнюєш м'язи живота.
  • Добре піднімати руки не тільки після їжі, але і після пиття. У такому випадку вода не затримується в організмі. Вона швидко проходить через кишечник, змиваючи все приклеяне до його внутрішніх стінок шлаків.
  • За 20-30 хвилин до прийому їжі випий 1-1,5 склянки простої води і підніми руки вгору. Особливо це корисно тим, хто страждає від закрепів. Піднімати руки краще так: тримай їх паралельно або стуліть в замок, трохи потягніться вгору слідом за ними, походи в такому положенні.

Тепер ти знаєш, навіщо піднімати руки вгору. Приділи цьому 10-15 хвилин на день, навіть не встаючи з робочого крісла, і результат не змусить себе чекати!

«М'яз душі» знаходиться в тілі зовсім не в грудях, як можна припустити, а в області тазу. Стреси сучасного життя закріпляють її, породжуючи проблеми зі здоров'ям. Хочеш довше жити? Частіше нахиляйся!

Як стверджують дослідники, організм людей, проводячих сидячий спосіб життя, старіє раніше на 5-10 років. У першу чергу страждає хребет. Спробуй ці вправи для спини з ефектом масажу: враження таке, ніби щойно пом'яв масажист!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *