Названі 2 найкращі види фітнесу від целюліту

На жаль, ні крем, ні дієта не здатні перемогти целюліт без додаткового фізичного навантаження. Потрібно, щоб м'язи були в гарному тонусі: тоді накопичення жирових відкладень під шкірою буде відбуватися набагато повільніше, інформує Ukr.Media.

Дуже важливо з допомогою занять прискорити обмін речовин, а також не забувайте, що важливою умовою для позбавлення від целюліту є поліпшення кровообігу і прискорення лімфотоку.

Фахівці стверджують, що скакалка і батут — два ідеальних способи позбавитися від надокучливих горбиків і прибрати целюліт без зайвих зусиль.

Стрибки

Стрибки впливають на целюліт на ногах і на сідницях, а також нормалізують роботу серцево-судинної системи.

10 хвилин стрибків на батуті можна прирівняти до півгодинної пробіжки. Батут дуже добре підходить для тих, у кого є проблеми з суглобами: він м'який і навантаження на болючі місця знижується.

Скакалка

Якщо ж у вас немає зайвої ваги, хвороб суглобів або дегенеративних уражень хрящової тканини, то можна брати в руки скакалку.

Так ви позбудетеся від целюліту в домашніх умовах. Так-так, коханий нехай валяється в ліжку, а ви встаньте і пострибайте. Це не так складно, як одягатися на пробіжку. Особливо, якщо пішов дощ…

Зверніть увагу на вибір скакалки і техніку стрибків. Стрибаючи, тримайте спину прямо, в строго фіксованому положенні. Лікті притисніть до тіла. Під час стрибка обертайте скакалку кистями і пружиньте ногами під час відриву від підлоги і приземлення.

Що стосується довжини вашого тренажера:

  • при зрості менше 152 см довжина скакалки повинна бути 210 см;
  • при зрості менше 176 см — 250 см;
  • при зрості менше 183 см — 280 см;
  • при зрості більше 183 см — 310 см.

Додавши ці 2 види тренувань в своє життя ви побачите, що прибрати целюліт на сідницях і ногах цілком можливо.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *