Найпоширеніші міфи про тонку талію і плоский живіт

Тонка талія завжди вважалася ознакою жіночності. Саме тому кожна представниця прекрасної статі прагне вдосконалити її всіма можливими і неможливими способами, інформує Ukr.Media.

Однак дана тема за досить короткий проміжок часу встигла обрости масою міфів. Завдяки перевіреним джерелам, ми розвінчаємо основні міфи про тонку талію і плоский живіт.

Жироспалювальні креми для зменшення об'ємів

На прилавках супермаркетів можна зустріти цілу колекцію кремів, які обіцяють в лічені дні зробити ваш живіт плоским, а талію — тонкою. Звичайно ж, це справжня мрія кожної представниці прекрасної статі — намазатися на ніч кремом, а вранці без будь-яких дієт і занять спортом виявити, що на животі «розтанули» зайвих пару сантиметрів.

Креми не спалюють жирові прошарки. Вони лише допомагають підтягти і зробити більш пружним тіло, особливо в момент схуднення.

Але слід запам'ятати основне правило — всі худнуть, починаючи з кухні. Саме правильно збалансоване харчування є основою основ схуднення, а креми різного спектру призначення є лише допоміжним засобом у сукупності з вибором продуктів і достатніми фізичними навантаженнями.

Вправи «Нахили в сторону»

Дуже часто в залах можна зустріти дівчат, які виконують таку вправу, як «нахили в сторону», та ще й з вагою. Можливо, ми вас засмутимо, але такі нахили, та ще й з вагою (гантелями) лише збільшують нашу талію, роблячи її «квадратною». Тому така вправа — справжній ворог для нашої талії. Вся річ у тому, що за красиві контури нашої талії відповідають косі м'язи, а завдяки такій вправі, перекачати їх дуже легко. У підсумку боки прокачуються, роблячи талію широкою і прямою, без вигинів.

Жирові відкладення внизу живота — качаємо «нижній» прес

Неможливо накачати верхній або нижній прес, бо у прямого м'яза живота немає поділу на такі зони. Це суцільний м'яз і задіяти його повністю можливо при згинанні хребта.

Носіння корсетів зменшує талію

Ще в минулі століття вчені багато казали про шкоду корсетів, називаючи їх «вбивцями» жінок. Але бажання дівчат мати осину талію, часто призводить до сумних наслідків. Звичайно, бувають випадки, коли носіння корсета рекомендовано лікарем і така дія розписана буквально по годинах.

Але ось самостійне щоденне застосування корсета часом завдає лише шкоди. Вся річ у тому, що корсет утрудняє відтік крові і лімфи. Відбувається порушення кровопостачання внутрішніх органів. А при більш тривалому носінні корсета може статися і їх деформація.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *