“Мова не про брудне волосся”: Ознаки недоглянутої людини, про які багато хто забуває

Багато помилок люди роблять через відсутність досвіду, надто молодого віку та бажання заощадити на всьому. А ви можете навчатись на їх помилках, інформує Ukr.Media.

Доглянуту людину видно здалеку. Є багато ознак, за якими ми одразу розуміємо, доглядає людина за собою чи ні. Звичайно, брудне волосся помітить кожний, але ми вирішили назвати кілька неочевидних ознак недогляду.

У статті йтиметься виключно про думку автора. Ми не змушуємо погоджуватися і не нав'язуємо її.

Можливо, цей список допоможе комусь.

Відсутність парфуму

Саме хорошого дорого парфуму, а не туалетної води. Річ у тім, що в хорошому парфумі міститься значно більше ефірних олій, завдяки чому аромат тримається добу, а ви залишаєте після себе яскравий шлейф.

Так, ціна кусається порівняно з туалетною водою. Але й витрата парфуму набагато менша: вистачає всього кілька разів пшикнути на себе зранку, а аромат триматиметься весь день.

Гарний парфум додає плюс сто до впевненості, самооцінки та доглянутості людини. Таке відчуття, ніби навколишні починають якось інакше ставитись до тих, від кого приємно пахне. Наче з якоюсь повагою.

Багато косметики, мало догляду

Коли будь-який прищик замазується шаром тонального засобу, а набряки під очима безуспішно маскуються консилером. Це погана тактика, відверто погана. Будь-яку проблему потрібно опрацьовувати та лікувати.

Багатьом підліткам, ніхто не розповідає про правильний догляд за шкірою. Вони навіть не розуміють, що він потрібний. Ну вмилася з милом, ну зробила скраб з абрикосовою кісточкою, та й годі.

Коли жінки чітко усвідомлюють, що, крім домашнього догляду, потрібно ще й до косметолога заглядати. Не заради збільшення губ, а заради догляду: чищення, пілінги, процедури, що зволожують. Без цього ніяка декоративна косметика не допоможе виглядати доглянутою.

Звісно, декоративну косметику теж ніхто не скасовував. Але вона не повинна приховувати явних проблем зі шкірою, вона повинна лише підкреслювати ваші переваги. А коли шкіра отримує багато гарного догляду, то навіть тоналкою захочеться користуватися набагато рідше, особливо влітку.

Ніякого догляду за нігтями

Погані нігті — досить очевидна ознака невдоволеності, як і брудне волосся.

Насправді руки досить сильно приковують до себе увагу співрозмовників. І неохайні нігті видно відразу.

Ми не закликаємо всіх записуватися на нігтики і робити гель-лак. Для когось це нудно, для когось — дорого. Хтось просто не любить гель-лак. Але доглядати нігті можна і вдома. Елементарно купити гострі кусачки та відрізати кутикулу, прибрати задирки, почистити, підпиляти, нанести прозоре покриття.

До речі, це стосується не лише жінок. Нема нічого гарного в чоловіках, які ходять із брудними нігтями, порослими кутикулами.

Варто розуміти, що манікюр — це не обов'язково яскраво-рожеві довгі нігті. Це насамперед догляд за руками та шкірою навколо нігтів.

Про те, що гризти нігті не треба, гадаємо, не варто писати. Від цієї звички мали відучити ще в дитинстві. Хоча багато хто грішить цією справою навіть у дорослому віці. Не треба так.

Погане взуття

Чесно, гарне взуття навіть важливіше за одяг. Можна одягнутися непоказно, але чисто. Але при цьому гарне та якісне взуття зробить образ дорогим та доглянутим.

Взуття яке виглядає дорого та якісно, відмінно доповнює будь-який образ та носиться по кілька років. Деякі вважають, що це необдумана витрата грошей. Однак ця економія виглядає приблизно так само, як і економія на гарному парфумі.

Ну і, звичайно, взуття має бути чистим. Розуміємо, що у реаліях наших міст та погодних умов не завжди це можливо, але треба намагатися. Брудне неохайне взуття, як брудні нігті.

Всі ми прекрасні і зовнішність — це лише даність, яку варто прийняти і полюбити себе. Але доглянутий зовнішній вигляд — це робота над собою, про яку краще не забувати. До доглянутих людей ставлення зовсім інше: як на роботі, так і у компанії близьких людей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *