Модель майже осліпла після процедури по зміні кольору очей

Зірка соцмереж Надін Бруна не приховує, що неодноразово зверталася до пластичних хірургів, щоб стати привабливішим. Півтора року тому модель, яка завжди мріяла мати блакитні очі, зважилася на досить небезпечну процедуру — їй вживили силіконові імпланти. Однак операція пройшла невдало, і дівчина практично повністю позбулася зору, передає Ukr.Media.

До недавнього часу уродженка Аргентини Надін Бруна була досить затребуваною моделлю. Брюнетка з апетитними формами жила на широку ногу в Майамі і регулярно брала участь у фотоссесиях для глянцю і рекламних кампаній. У вересні 2016 року дівчина, активно співпрацювала з пластичними хірургами і косметологами, вирішила, що для повного щастя їй бракує тільки сіро-блакитних очей — природні зелено-карі їй набридли.

Тоді Надін зважилася на заборонену в США процедуру по зміні кольору очей. Вона так хотіла перетворитися, що готова була летіти в Колумбію для проведення операції, під час якої їй вживили кольорові силіконові імпланти. Проте втручання пройшло невдало, і міс Бруна стала стрімко втрачати зір.

За власним визнанням, сьогодні Надін бачить як 90-річна пенсіонерка.

«До операції у мене були абсолютно здорові очі. Яка же я була наївна! Тепер я завжди буду погано бачити. Я постійно відчуваю дискомфорт — очі сверблять і болять, а ще вони майже завжди червоні. Ця процедура зруйнувала моє життя!» — поскаржилася дівчина.

За словами моделі, вона страждає від катаракти і глаукоми. Їй також необхідна пересадка рогівки. Після операції Надін кілька разів літала в Колумбію, де медики намагалися виправити помилку. Однак повторні процедури не допомогли.

«Я завжди вважала себе сильною і розумною. Не розумію, як я могла зважитися на такий дурний вчинок. Я довірилася не тій людині і тепер страждаю», — поділилася Бруна.

В кінці минулого року Надін звернулася до американських лікарів. Як виявилося, занадто пізно. Медики заявили, що дівчина ніколи не зможе повністю відновити зір. Для аргентинки ця звістка стала справжньою трагедією, адже тепер вона не може брати участь у професійних зйомках, які були основним джерелом доходу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *