Мода на пірсинг вух повертається! Головний тренд 2018 року

До пірсингу у всі часи люди ставились досить неоднозначно. Його любили або ненавиділи, мріяли про нього або зневажали. На якийсь час мода на проколювання тіла зникла, проте вже зараз фешн-експерти радять придивитися до забутого тренду, інформує Ukr.Media.

Марія Таш – відомий ювелірний дизайнер та спеціаліст з пірсингу, яка співпрацює із такими зірками, як Бейонсе та Марго Роббі. Спираючись на побачені західні тенденції, Марія розповідає, якими саме будуть головні тренди у сфері пірсингу у найближчий час.

Дизайнерка захоплено розповідає, що у моді зараз маленькі пусети найрізноманітніших форм. Щодо розташування сережки, то зірки найбільше віддають перевагу внутрішній верхній частині вуха.

Якщо ви давно мріяли зробити пірсинг, то радимо вам придивитися до такого варіанту. Як каже Марія, сьогодня модні тренди дають нам змогу виразити своє Я і стирають всі кордони: " Якщо раніше пірсинг був табу для працівників багатьох сфер, то сьогодні модні бренди дозволяють своїм моделям носити будь-які прикраси на тілі і це більше не проблема ".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *