Мало хто звертає увагу на один нюанс, через який не виходить об’єм на волоссі

А саме: чому, слідуючи всім б'юті-ритуалам (помили голову, нанесли кондиціонер, масло на кінчики волосся і т.д.), об'єму на волоссі не бачимо, інформує Ukr.Media.

Мало хто звертає на це увагу, але винен, зазвичай, кондиціонер.

Ні, сам собою засіб необхідний у догляді за волоссям. Розкриті після очищення кутикули волосся закривають кондиціонером, в іншому разі волосся як мінімум втрачає вологу і стає ламким.

Але кондиціонер може звести роботу стайлінгового засобу нанівець — ви отримаєте нестійкий прикореневий об'єм.

Вся річ у тім, що кондиціонер багато хто наносить так, як повинен наноситися стайлінговий засіб. І це помилка! Ще раз: наносити кондиціонер на маківку (як під час миття голови шампунь) — неправильно. Про прикореневий об'єм можна забути.

У зоні біля коріння ви за допомогою кондиціонера для волосся додаєте зволоження, якого і так буде достатньо протягом дня (його забезпечить шкірне сало). Вся ця справа обтяжить коріння волосся і вам не допоможе жоден стайлінговий засіб для досягнення прикореневого об'єму.

А як треба?

Все просто: кондиціонер наносити не на коріння, а від коріння на відстані ширини двох ваших великих пальців, за умови, що у вас не жирна шкіра голови. Тобто великим пальцем відміряли відстань від коріння і можна з цього кордону наносити кондиціонер. На коріння волосся слід наносити стайлінговий засіб. Ви будете приємно вражені результатом, перевірте.

Кондиціонер слід наносити на волосся головою вниз. Витрата потрібна невелика, інакше сильно обтяжить волосся і прощай обсяг:

  • з подушечку вказівного пальця на коротке волосся;
  • 2-3 подушечки великого пальця на довге волосся.

Про кондиціонери, "три волосини" і тлін щодо обсягу

Обов'язково з'являться панночки, які скажуть про те, що ніякого об'єму на "трьох волосинах" не добитися. Не вірте їм, спробуйте, експериментуйте. Але це не так — пробуйте.

На ринку давно є кондиціонери з легкими силіконами, що візуально ущільнить волосся. Жирність посилює ситуацію для тонкого і позбавленого об'єму, так що очищення в об'ємі допомагає. Правильне сушіння феном, стайлінгові засоби, біозавивки — у крайньому випадку. Варіантів повним повно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *