Людям з якими захворюваннями медики настійно рекомендують не купатися в морі

Пляжний відпочинок — це не тільки можливість приємно провести час, але і шанс для багатьох впоратися з цілим рядом захворювань. Однак при деяких недугах купатися в морі заборонено, оскільки це може серйозно погіршити стан пацієнта. При яких хворобах краще не заходити в воду?

Молочниця

Це захворювання являє собою запалення слизової жіночих статевих органів, що супроводжується хворобливими відчуттями. Пацієнткам з подібним діагнозом краще не бувати на морі в цей період. В крайньому разі, можна провести деякий час на піску, не заходячи при цьому в воду. До складу води в морі, крім солі, входять компоненти, які агресивно впливають на слизову. Купання завершиться лише посиленням запалення. Крім цього збільшиться ризик розвитку інфекційних захворювань, інформує Ukr.Media.

Сірчані пробки

З особливою уважністю до здоров'я своїх вух перед поїздкою на море повинні ставитися люди, які з тих чи інших причин схильні до появи сірчаних пробок. Найчастіше до них відносяться ті, чиї вуха мають нестандартну будову або ж хто страждає певними захворюваннями. Якщо відправитися з вушною пробкою на пляж і купатися у воді, занурюючись в неї з головою, можна в результаті випробувати не тільки сильний біль у вусі, але отримати травму механічного характеру або навіть повністю позбутися слуху. Причина цього полягає в тому, що під впливом води з високою концентрацією солей пробка починає набухати і збільшуватися в розмірах. Тому перед відпусткою краще перевірити здоров'я своїх вух, і в разі наявності подібної проблеми, усунути її.

Захворювання шкіри

Людям, що страждають шкірними хворобами, слід знати, що крім цілющих властивостей солоної води, в ній може бути присутніми безліч небезпечних мікроорганізмів, які можуть провокувати інфекційні захворювання і посилювати стан проблемної шкіри. Медики настійно рекомендують не купатися у воді тим, у кого був виявлений дерматит, екзема, герпес та інші шкірні хвороби.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *