Лілі Чі називали однією з найкрасивіших дівчаток у світі. Ось як вона виглядає сьогодні!

Популярна акторка з США народилася у 2003 році. У неї неординарна зовнішність, тому що її батько — китаєць, правда, наполовину, інформує Ukr.Media.

Коли Лілі була маленькою, про неї казали як про одну з найкрасивіших дівчаток. Міс Чі скоро буде 16 років. Вона така ж гарна, як і в дитинстві. Стала впевненою в собі дівчиною, з почуттям гумору і самоповаги.

Зрозуміло, що хлопці задивляються на Лілі. Але модель і актриса проводить вільний час тільки з одним молодим чоловіком. Ім'я його Брайан Остін.

Про характер своїх відносин парочка мовчить. Однак на сторінці в Мережі, де миготять фото цього красеня, Лілі пише про любов до нього. Про яку любов йдеться? Як до вірного друга або як до предмета серцевої схильності?

Акторка виросла у великій сім'ї. Одна з її сестер — вже модель, а брати поки навчаються. У Лілі теплі відносини з батьками, особливо з матір'ю. А ось до сестер і братів вона ставиться прохолодніше. Дуже ніжних почуттів тут немає.

Лілі любить футбол. Сама грає в нього, коли є час. Буває в магазинах, де продаються товари футбольної тематики.

Оскільки дівчина — і артистка, і манекенниця, то зайнятість у неї постійна. Проте красуня примудряється знаходити час на хобі, зустрічатися з Остіном і гуляти з батьками, а ще доглядати за собакою і займатися її дресуванням.

Друзі кажуть, що Лілі — добра, справедлива і працьовита дівчина. Дехто жартує, що Остіну пощастило з подругою: Лілі в біді не залишить.

Свій шлях актриси вона почала маленькою дівчинкою. Як модель працювала з брендами «Old Navy» і «Target».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *