Лікар заборонив людям спати без одягу — коли ви дізнаєтеся причину теж перестанете це робити

Ентоні Юн не тільки лікар, але і тікток-зірка. У своєму акаунті чоловік регулярно ділиться цікавими, а іноді і життєво важливими медичними фактами. Нещодавно Юн розповів, що спати без одягу далеко не така гарна ідея, як може здатися на перший погляд. Разом з "відчуттям свободи" з'являються вельми неприємні наслідки, інформує Ukr.Media.

Почав хірург з США з фактів. Виявляється, середньостатистична людина "пукає 15-25 разів за добу". Здавалося б, причому тут це? А зв'язок самий прямий.

"Це відбувається і поки ви спите. Дослідження доводять, що кожен раз, коли ви випускаєте газ, ви розпилюєте невелику кількість фекального матеріалу. Це чиста правда, хоч це і не схоже на відомі нам калові маси. Те ж дослідження доводить, що труси яки щільно сидять утримують всі ці частинки".

Якщо сам факт того, що частинки фекалій будуть поширюватися по тілу, вас ще не налякав, варто згадати, з чого складаються екскременти. Крім неперетравлених залишків їжі в калових масах хворих людей можуть міститися мікроби, глисти, бактерії тощо. Якщо людина спить одна, на це можна закрити очі. А ось якщо ліжко доводиться ділити з партнером, то тут обережність не завадить.

Втім, для дівчат доктор Юн зробив виняток. Він зазначив, що якщо їх гінекологи дали рекомендацію спати без спідньої білизни, то боятися нічого не варто. На закінчення лікар попросив підписників регулярно міняти простирадла і кожен день надягати чисті труси.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *