Легінси: з чим їх носити, щоб виглядати стильно, а не смішно

Легінси — одна з найбільш модних, але і найбільш неоднозначних речей у гардеробі. Помічала, що деякі виглядають в них як моделі Victoria's Secret, а деякі викликають лише посмішку? Справа не у фігурах, а в тому, з чим їх надіти, інформує Ukr.Media.

Носи!

З подовженим блейзером. Знаєш, який блейзер працює? Шикарний, негабаритний, бажано з трохи більш довгою кромкою, яка доходить до середини стегна. Додаткова довжина і більш вільна посадка забезпечують приємний контраст з обтягуючими легінсами і фактично можуть зробити твої ноги стрункішими у порівнянні з габаритним верхом.

З вільною тунікою. Інтрига туніки полягає в тому, що вона занадто довга, щоб функціонувати як звичайний топ, але занадто коротка, щоб носити її як сукню. Тим не менш, це також якості, які роблять туніку підходящою для пари з легінсами (які занадто товсті, щоб бути колготками, і занадто тонкі, щоб дійсно бути брюками). Вибери вільний варіант, який ледь прикриває сідниці, щоб досягти прекрасного балансу.

З мішкуватим светром. Є причина, по якій це одна з найбільших комбінацій одягу на осінь і зиму. Крім того, що він дуже приємний і затишний, великий светр також допомагає маскувати будь-які складочки і недоліки, які ти, можливо, захочеш приховати. Чорні лосини, в свою чергу, згладжують і подовжують ноги. Як підсумок, ми отримаємо ансамбль, який на 100 відсотків чудовий.

Не носи!

З облягаючим або укороченим піджаком. Ми збираємося дати тобі найважливішу пораду зі стилю: головне — це баланс. Тугий блейзер з обтягуючими легінсами в кінцевому підсумку виглядає так, ніби ти намагалася перетворити комбінезон на щось більш офісне. І так, обрізана довжина тільки посилює проблему.

З сукнею. Ти можеш думати, що легінси і колготки взаємозамінні, але це не зовсім так. Оскільки легінси товщі і часто більш матові, ніж пара колготок, вони створюють ілюзію того, що ти просто одягаєш штани під сукню.

З укороченим топом. У тебе може бути самий вражаючий прес, але кроп-топ з легінсами як і раніше не поєднується (якщо, звичайно, ти не йдеш в спортзал). Так, цей дует і ніжки твої подовжує і прес показує, але він також звужує верхню частину тіла до комічною ступеня, особливо якщо твої брюки з високою талією.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *