Кому не варто перефарбовувати волосся у рудий колір

Рудий колір волосся, який переливається мідними і золотистими відблисками на сонці, однозначно привертає увагу. Тому багато жінок у якусь мить починають замислюватися про такий відтінок власних локонів. Однак вогненний колір волосся вимагає певного типу зовнішності. В іншому разі дівчина втрачає свою індивідуальність, інформує Ukr.Media.

Відмовитися від такого задуму, як фарбування локонів в руді або мідні відтінки, варто в таких випадках:

  • якщо основну масу волосся становить виражена сивина;
  • якщо обличчя вкрите сіточкою зморшок;
  • при пересушеному волоссі, основна частина якого пошкоджена від частого впливу фена або прасування;
  • при дуже смаглявій шкірі, яка нагадує шоколадний відтінок;
  • якщо на обличчі багато веснянок;
  • коли шкіра проблемна або покрита пігментними плямами;
  • при схильності обличчя до почервоніння і якщо на ньому помітні дрібні судини.

Сиве волосся, позбавлене пігменту, при фарбуванні у руді відтінки воно може придбати абсолютно небажаний колір. Воно може забарвитися в зеленуваті або сині тони. Також слід розуміти, що рудий відтінок волосся буде приковувати увагу до обличчя, ще більше виділяючи наявні зморшки і вікові зміни.

Якщо обличчя вкрите веснянками, то від вогняного кольору варто відмовитися. Він зіллє веснянки в одну велику пляму обличчя, за рахунок чого шкіра виглядатиме рябою і недосконалою. Навіть ретельно підібраний макіяж не зможе виправити ситуацію.

Дівчатам, які мають рожеву шкіру, яка схильна до почервонінь і частого рум'янцю, також варто відмовитися від бажання перефарбуватися в рудий колір. Зовнішність стане бляклою і загубиться на тлі вогненної шевелюри. Особливо якщо локони будуть відливати нотками червоного дерева.

Дуже засмаглим дівчатам такий колір волосся теж не йде. Особливо якщо природний відтінок локонів наближений до пекучої брюнетки. Смаглява темноока брюнетка втратить природний шарм і певну яскравість з рудим відтінком волосся. Дівчата зі східним типом зовнішності також повинні відмовитися від цієї затії. Образ виглядатиме дисгармонійно і неприродно.

Бажаючи перетворитися і перефарбуватися в рудий відтінок, слід розуміти, що такий колір підійде не кожній дівчині. Він вимагає відповідного типу зовнішності. Не враховуючи індивідуальні особливості, жінка отримає результат, який лише розчарує і засмутить її. Обличчя може втратити свою привабливість, а на шкірі виявляться всі наявні недоліки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *