Кілька ознак, які підкажуть, що ваше взуття лише псує ноги і його варто замінити

Ступня допомагає людині утримувати свою вагу під час ходьби, а також утримує рівновагу. Але часом виникають такі умови, за яких ступні не настільки легко зробити свою головну роботу. У результаті у ногах не просто з'являється біль, але й навіть змінюється їх зовнішній вигляд, інформує Ukr.Media.

Якщо починаються проблеми з ногами, то звичне життя змінюється у гірший бік, і займатися повсякденними справами стає важче. Часто біль виникає саме через неправильно підібране взуття. Тому даному питанню важливо приділяти особливу увагу. Спочатку важливо правильно визначити свій розмір ступні. Для цього потрібно просто виміряти її, причому краще робити це ввечері. Адже у цей період ступня може трохи набрякнути.

Якщо взуття не підходить

Для того щоб зрозуміти, чи підходить вам взуття, слід звернути увагу на те, чи болять ноги, чи набрякають вони. Якщо відповідь позитивна, тоді його краще більше не носити. Якщо ступня нестандартна і схильна до повноти, тоді звичайні моделі не підійдуть. Тут потрібно знайти взуття з підвищеним комфортом. Через неправильно підібране взуття може виникнути кісточка на великому пальці, нігтьова пластина буде відшаровуватися, у п'ятах виникне біль, з'являться мозолі, а також натоптиші і навіть неприємний запах.

Врослі нігті

У той момент, коли пальці стискаються через тісне взуття, можуть вростати нігті. Іншими словами, взуття підібране неправильно. Якщо є подібні ознаки, то слід замінити його.

Вибір відповідного взуття

Під час вибору взуття слід надавати перевагу моделям з підвищеним комфортом. Вони розроблені саме для повної ноги, схильної до набряклості. Воно не дозволяє утворитися мозолям, кісточці на великому пальці і іншим проблемам. Важливо окрему увагу приділити матеріалам.

Найкраще обирати натуральну шкіру. Варто придивитися до моделі зі шнурівкою і блискавками. Вони тримають повноту ноги, не порушують кровообіг, що є особливо важливим. Устілка повинна при цьому вільно вийматися, тоді її можна буде замінити. Краще надати перевагу ортопедичним устілкам.

Придбання взуття

Перед придбанням взуття важливо визначити повноту своєї ноги за допомогою звичайного сантиметра. Ковзати у взутті ноги у жодному разі не повинні. Найкраще купувати взуття вже у другій половині дня. При цьому важливо одягати шкарпетки, які будуть носитися з моделлю. Коли приміряєте взуття, слід поворушити своїми пальцями. Має бути трохи вільно.

Усередині взуття не має бути ніяких швів. Вони будуть провокувати неприємності, викликати дискомфорт. Важливо знати, що гарне взуття не буде заподіювати біль. Воно комфортне під час носіння і не викликає мозолів, натоптишів та не провокує зростання кісточки на великому пальці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *