Катувати себе не доведеться: щоб зрушити вагу з мертвої точки, треба прибрати з раціону 3 продукти

Після 40 років позбутися зайвих кілограмів складніше, ніж у віці 20 або 30 років. Лікарі пояснили, з чим конкретно це пов'язано і які прості способи допоможуть зрушити вагу з "мертвої точки", інформує Ukr.Media.

Є низка обставин, які дійсно ускладнюють схуднення у віці після 40 років. Це пов'язано, по-перше, зі зниженням рівня естрогенів.

На швидкість зниження ваги впливає кількість наших естрогенів. Що нижчий рівень естрогенів, то складніше нам схуднути, повідомляють експерти.

По-друге, у певному віці падає якість інсуліну. У результаті більше "вільної" глюкози залишається в крові, не доходячи до клітин. Такий стан справ провокує апетит, причому навіть у тому разі, якщо ви і так уже вжили достатньо їжі. Однак на тлі цього клітини "голодують", що також не найкращим чином позначається на зовнішності.

Третій момент полягає в тому, що з віком організм перестає активно витрачати енергію і все частіше її запасає — сповільнюється обмін речовин в організмі.

Однак лікарі не радять поспішати випробовувати на собі дієти та інші способи позбавлення зайвої ваги — не завжди безпечні.

Ми починаємо шукати чарівну таблетку, хочемо швидше попрощатися із зайвими кілограмами… Але забуваємо про найпростіші та найдієвіші способи скидання зайвого.

Фахівці зазначили, що слід скоротити кількість низки продуктів у раціоні. Вони всім відомі, і відмовитися від них насправді нескладно. Це хліб, цукор, червоне м'ясо (його можна замінити на рибу та птицю).

Також важливо перестати боятися ненасичених жирних кислот (це ті ж олії, горіхи, несолоне насіння), додавати в кожен прийом їжі складні вуглеводи, їсти близько 500 грамів овочів на день і висипатися (спати рекомендується близько 8-9 годин, лягаючи близько 23:00).

Також лікарі зазначають: для схуднення важливо насамперед нормалізувати режим харчування і не робити великих перерв між прийомами їжі. Сніданок, обід і вечерю краще з'їдати в один і той самий час.

На день рекомендовано споживати не менше п'яти порцій овочів і фруктів. Наприклад, на сніданок — яблуко або банан, на обід — огірок або помідору, на вечерю — салат із капусти, на додачу до цього два перекуси — будь-які ягоди або фрукти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *