Якщо ви будете робити ці вправи 15 хвилин на день ваші ноги стануть стрункими і рельєфними

Заповітна мрія кожної дівчини — тонкі, витончені ніжки. Які так карколомно виглядають в коротких шортах, спідниці або облягаючих штанях. Багато хто думає, що довгі і тонкі ноги — це дар природи і генетики. Це не зовсім так. Будь-які ніжки будуть виглядати довгими, якщо вони стрункі. А це питання легко вирішуємо. Є прості вправи, які допоможуть схуднути в ніжках. І зробити їх не просто тонкими, а спокусливо спортивними. З сухим, жіночним рельєфом, інформує Ukr.Media.

Маятник

Корисна вправа для передньої частини стегна. Початкове положення — стоячи на колінах, корпус рівний. Стегно і спина — одна лінія. Повільно починайте відхилятися назад, зберігаючи цю лінію. Єдине, що змінюється в положенні — кут між гомілкою і корпусом. Відхиліться на 45° і також повільно встаньте назад. Найголовніше — ніде не згинатися і не прогинатися. Рух дуже спокійний, без ривків. Виконуйте в кілька підходів по 10-20 разів.

Біг з варіаціями

Біг рівномірно розвиває всі м'язи ніг і сприяє схудненню. Починайте з повільних рухів, поступово переходите у швидкісний режим. Чергуйте потужні спринти і довгі дистанції. Обов'язково виконуйте бігові вправи "від фізрука": біг з підніманням коліна, з підскоками, з захлестами. Важливо в будь-якій вправі дотримуватися техніки. Неправильна постановка стопи, наприклад, може привести до травм колін, голеностопа і спини.

Підйом ніг стоячи

Станьте рівно. П'ятки разом, носки прочинені. Зберігаючи напіввиворотне положення ноги, починайте повільно піднімати її до носа. Уявіть, що ви балерина. Підніміть на максимальну висоту, затримайте на кілька секунд і також повільно опустіть. Повторіть цю вправу вперед, в сторону і назад. Важливо: обидві ноги і спина — прямі. Після повільних підйомів повторіть знову, але вже з сильними і різкими махами. Кожна вправа — 10-15 разів в одному напрямку.

Стрибки з пліє

Ще одна "балетна" вправа. П'яти разом, ноги розгорнуті на 180°. Тобто стопи утворюють одну лінію. Тепер повільно і глибоко присідаєте в цьому положенні. П'яти міцно притиснуті до підлоги, коліна дивляться строго на великі пальці ніг. Коли відчуваєте, що більше не можете утримувати п'яти, різко виштовхуєтеся ними вгору. Поштовх повинен бути саме п'ятами. У польоті максимально витягаєте ноги і корпус. Приземляєтеся знову в пліє, випрямляєте ноги. Повторювати 20-25 разів.

Сумоїст

Просто скарб для м'язів стегна. Ноги ширше плечей, стоять на одній лінії. Носки — в сторони. Присідаєте так, щоб кут в коліні був рівно 90°. Ноги розкриті на 180°. Тепер розвертаєтеся в випад і робите легке погойдування. Знову присід, легка пружинка. Тепер випад в іншу сторону і знову присід. Все це — зберігаючи глибоке пліє. Повторювати безперервно до тих пір, поки ноги не перестануть слухатися від втоми.

Складочка з варіаціями

Класична розтяжка ніг. Розтяжка робить їх тонкими, стрункими. З прямою спиною нахиляєтеся до прямих ніг. Тягніть дві разом, по одній, на підлозі або стоячи. Можна в шпагаті сидячи або лежачи.

Розтяжка квадрицепсів

Стоячи на колінах, ляжте назад. Тепер постарайтеся не прогинати поперек. Ваше завдання — відчувати натяг в передній частині стегна.

Займайтеся у своє задоволення і підкорюйте це світ своїми божественними ногами!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *