Який вид спорту допоможе позбутися жиру в області пахв

Тому для досягнення бажаного результату необхідно старанно трудитися в спортивному залі і, як мінімум, не лінуватися. До того ж, не існує спеціальної дієти, яка б справилася з проблемними зонами на тілі, інформує Ukr.Media.

На превеликий жаль, низьковуглеводна дієта не приведе в порядок сідничні м'язи, а монодієта не позбавить від дряблої шкіри. Все це досягається тільки за допомогою регулярних тренувань.

У багатьох жінок однією з проблемних зон заведено вважати область пахв. Як показує практика, жир в цьому місці дуже повільно йде.

Тому є кілька простих порад, які дозволять швидше привести руки і пахви в порядок.

Прибираємо жир в області пахв правильно!

Жир, який знаходиться в надлишку в області пахв і рук, істотною мірою знищує прекрасний образ жінки, яка вирішується одягти гарне плаття. За рахунок того, що зайві відкладення збільшують об'єми в даній зоні, представницям прекрасної статі деколи дуже складно підібратися верхній одяг: блуза може бути маленькою в плечах і руках, але велика в області живота.

Також проблеми в області пахв добре видно в одязі, де немає рукавів. Але найприкріше — це те, що такі проблемні зони вимагають до себе підвищеної уваги і посилених тренувань.

Є кілька причин, які провокують накопичення жиру під пахвами:

  • м'язи грудей досить слабкі: якщо причина в цьому, то жир не сильно помітний в області пахв;
  • неправильно і незбалансоване харчування, яке призводить до набору зайвих кілограмів рівномірно у всьому тілі і, як наслідок, провокує ожиріння;
  • проблеми з поставою так само сприяють накопиченню жиру в даному місці;
  • генетична схильність до повноти;
  • як варіант і наслідок гормональних збоїв в організмі;
  • неправильно складені тренування.

Насправді причин появи жиру в пахвовій зоні дуже багато.

Найкращий спосіб прокачати дану групу м'язів — це зайнятися плаванням. Це найкращий вид спорту, який задіює руки і спину, а так само зміцнює весь м'язовий каркас. Приємним бонусом буде і те, що під час занять з плавання людина по-справжньому може розслабитися і відключитися від повсякденних турбот. Адже немає нічого кращого від стресу і депресії, ніж вода і водні процедури.

На думку багатьох досвідчених тренерів, щоб позбутися від жиру в руках і під пахвами, слід переглянути свій спосіб життя, регулярно тренуватися з акцентом на руки і плечі, включити в повсякденне життя плавання і перейти на правильне харчування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *