Які якості, як магніт притягують чоловіків

Хлопці розкривають секрети тих якостей і дій, які роблять дівчат абсолютно чарівними в їх очах. Ви напевно зламаєте його наповал, коли:

Не будете докладати до цього зусиль

Ваш макіяж — це виключно ваша справа і ви можете малювати обличчя так, як вам заманеться, але більшість хлопців воліє природний погляд, ніби ви взагалі не фарбувалися. Те ж стосується і одягу — кеди і плаття в квіточку для хлопців виглядають більш привабливо, ніж декольте до пупка і 20-сантиметрові шпильки. Пам'ятайте, що макіяж і вбрання покликані лише підкреслити вашу природну красу, але ніяк не перетворити на зовсім іншу людину, інформує Ukr.Media.

Коли ви усміхаєтеся

Тоді як дівчат часто приваблюють саме задумливі чоловіки, хлопців, здебільшого, навпаки, притягують усміхнені, сміхотливі дівчата. Знаєте, коли ви здаєтеся йому найбільш красивими? Коли ви щасливі і це відображається на обличчі. Доброзичливий вираз обличчя — знак того, що ви готові до спілкування. Кам'яний poker face — сигнал «не підходь».

Коли ви не потребуєте в ньому, але хочете його

Якщо ви поставитеся до нього трохи прохолодно — так, ніби і без нього добре, він буде їсти з ваших рук. Це парадокс, перевірений часом. Для чоловіка немає нічого більш бажаного, ніж незалежна дівчина, яка, втім, проявляє до нього інтерес.

Коли ви поводитеся жіночно

Чи помічали ви, що у дні, коли на вас надіта сукня, інтерес хлопців збільшується в рази? Дивно, але факт: більшість представників сильної статі приваблюють «дівочі штучки» — тобто все те, що недоступне їм, чоловікам.

Коли фарбуєте губи червоною помадою

Тейлор Свіфт знає, що робить. Недавнє дослідження показало, що на губи червоною помадою хлопці дивляться в середньому 3, 7 секунд — довше, ніж будь-який інший колір. Так що якщо хочете, щоб чоловіки очей не могли відвести від ваших соковитих губ і марили про поцілунок, купіть собі червону помаду і «носіть» її частіше.

Коли ви впевнена в собі

Незалежно від того, чи є у вас впевненість або її немає, цю рису можна зімітувати і хлопець вам повірить. Хлопців надзвичайно заводять дівчата, від яких віє любов'ю до себе — ось вам гідний аргумент, щоб розправити плечі, підняти голову і натренувати сильний, відкритий погляд прямо в очі співрозмовнику.

Коли ви користуєтеся успіхом у хлопців

О, це свого роду чоловічий інстинкт: більше цінується та, яку всі хочуть, але дістається вона тільки йому одному. Не соромтеся недбало кинути декілька слів про хлопця, який намагався фліртувати з вами в супермаркеті або компліменти, якими обдарував колега ваше нове плаття. Поки хлопець буде знати, що ви користуєтеся популярністю, але вірна йому єдиному, він буде закохуватися у вас все більше і більше з кожним днем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *