Як завжди висипатися: правило 90 хвилин

Ви почуваєте себе розбитими щоранку незалежно від того, як рано лягли спати і яку кількість годин проспали? Ви багато раз відкладаєте вранці будильник? Вам здається, що, скільки б ви не проспали, цього ніколи не буде достатньо, щоб при пробудженні відчувати бадьорість? Виявляється, з подібним станом стикається велика кількість людей. Але існує один ефективний спосіб, який допоможе впоратися з проблемою, інформує UkrMedia.

Цей науковий лайфхак називають правилом 90 хвилин. Його суть полягає в тому, що людина повинна прокидатися в кінці одного з 90-хвилинних інтервалів у фазі швидкого сну.

Коли людина прокидається у фазі глибокого сну, вона відчуває себе виснаженою і втомленою, їй здається, що вона зовсім не спала. Вчені пропонують, не страждати від чисельних переносів дзвінка будильника, які шкодять здоров'ю. Натомість необхідно перший сигнал будильника поставити на 90 хвилин раніше того часу, коли вам необхідно встати. Другий сигнал встановити, коли вам дійсно пора почати свій день. 90 хвилин «зайвого» сну, які ми отримуємо між спрацьовуванням будильника, насправді допоможуть знайти «правильний» цикл сну і прокинутися наприкінці фази швидкого сну.

У перший раз, коли ви будете розбуджені за 1,5 години до потрібного часу, вам може здатися, що це дурна затія, і ви могли б не витрачати дорогоцінні хвилини на незрозуміле пробудження. Однак під час другого сигналу будильника, у вас насправді вийти встати без особливих проблем. Ви відчуєте себе менш втомленими, ніж зазвичай. Через кілька днів, за умови дотримання 90-хвилинного правила, людина зможе відчути в собі велику кількість енергії, вона виплутається з ранкового хаосу, день буде починатися рано і проходити максимально продуктивно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *