Як стретчинг допоможе боротися із зайвою вагою

Розтяжка — основа майже кожного спорту. Вона допомагає розім'яти м'язи перед тренуванням і робить їх еластичними, а саме розтягнуті м'язи дають гарний рельєф, інформує Ukr.Media.

Але розтяжка може бути й самостійним видом спорту, адже вона корисна і спалює багато калорій.

Що таке стретчинг

Стретчинг — від англійського слова stretch (тягнути). В перекладі й означає «розтяжка». Це комплекс вправ, спрямованих на інтенсивну розтяжку м'язів і сухожиль.

Проводиться таке тренування в плавному ритмі, без різких рухів, вдома або в групі з тренером. Перші заняття рекомендується проводити саме під наглядом тренера.

Користь стретчингу

Розтяжка зробить вас стрункішими, а тіло рельєфнішим. Також завдяки їй м'язи стануть еластичними. Посилиться гнучкість та покращиться циркуляцію крові, завдяки чому, знизиться больовий поріг і підвищиться витривалість.

Як проходить заняття з стретчингу

Зазвичай такі заняття тривають не більше години. Попри те, що вони малоінтенсивні, під час стретчингу витрачається колосальна енергія, тому більше години розтяжки навіть спортсменам з досвідом витримати важко.

Оскільки у нас досить багато м'язів, які потребують розтяжки, заняття зазвичай діляться на розтяжку верхньої частини тіла і нижньої частини тіла. Іншим м'язам при цьому приділяється увага, але не така інтенсивна.

Часто стретчинг проходить з тренером і в парі. Щоб правильно розтягнути м'яз, не травмуючи його, потрібно це робити під наглядом.

Хто може займатися стретчингом

У розтяжки майже немає протипоказань, хіба що при певних проблемах бажано змінити інтенсивність навантаження: її краще обговорювати з тренером.

Розтяжкою можуть займатися чоловіки, жінки, діти, вагітні.

Протипоказання для заняття стретчингом

Розтяжкою дозволено займатися навіть людям, у яких проблеми з серцем. Однак, існують протипоказання. Це підвищений тиск, удари, переломи, проблеми зі зв'язками та суглобами.

На скільки можна схуднути від стретчингу

Якщо займатися стретчингом два рази на тиждень, за місяць можна втратити 3 кілограми. Якщо ж довести кількість тренувань до 4 разів, можна позбутися одразу 5 кілограмів за місяць.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *