Як швидко підготувати волосся до фарбування: прості поради від експертів

Ви не повірите, але вплинути на стійкість кольору фарбованого волосся ви можете ще до походу в перукарню! Якщо у вас намічений черговий візит до колориста, ми підкажемо, як можна зберегти колір без особливого клопоту, інформує Ukr.Media.

Якщо фарбування міцно увійшло в ваше життя, догляд за локонами повинен бути ретельним і регулярним — і не тільки в перший тиждень після набуття нового відтінку! Продовжити період між фарбуванням можна за допомогою дотримання простих правил. І почати слід ще до візиту в салон краси.

Більше поживних засобів

За два тижні до процедури включіть в свою б'юті-рутину відновлюючі і живильні маски. Для пошкодженого і пористого волосся краще використовувати олійні текстури. Вони наситять локони вітамінами і збережуть їх структуру. Колір краще схопиться за стрижні волосся, що дозволить в найближчі тижні уникнути потьмяніння. Також зменшиться ймовірність ламкості пасом під час сеансу.

Менше гарячих укладок

Хімічну завивку можна зробити не пізніше, ніж за два тижні до фарбування волосся. А всі інструменти для гарячого укладання — прасування, щипці і плойки — бажано використовувати по мінімуму, навіть якщо ви користуєтеся термозахисними засобами. Це сильно сушить шевелюру, і перед зміною іміджу вам таке ні до чого.

Незмивні засоби залиште на майбутнє

За три дні до зустрічі зі стилістом краще не застосовувати незмивні креми-догляди, бальзами і кондиціонери через їх здатність обволікати волосся. Вони заважають фарбі добре схопитися і рівномірно розподілитися по пасмах.

Вимийте голову за день-два дні до фарбування

Себум на шкірі голови захищає від сухості, негативних зовнішніх факторів і пошкоджень. Тому як би ви не намагалася зберегти колір фарбованого волосся, намиваючи перед перукарнею голову, пам'ятайте, що природні жири потрібні для зменшення впливу агресивних компонентів. При цьому фарбувальні пігменти проникають краще в чисті локони. Так що зупиніться на золотій середині — і помийте голову не прямо перед салоном краси, але в комфортний період незадовго до фарбування.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *